Siyah Beyaz Şıklığı: Nasıl Kombinlenir?

Siyah Beyaz Şıklığı: Nasıl Kombinlenir?

Siyah Beyaz Şıklığı: Nasıl Kombinlenir?

 

Moda dünyasının vazgeçilmez uyuma sahip iki rengi; siyah ve beyaz. Çoğu kadının kurtarıcı kombinleri de siyah ve beyaz zıtlığına dayalıdır. Siyahın asaleti ve beyazın masumiyeti yıllardır en sevilen kombinleri temelini atmıştır. Böylesine uyumlu iki rengi en güzel haliyle nasıl kullanacağınıza ise gelin beraber bakalım.

 

Siyah her duruma uyan kurtarıcı yapısıyla her kadının gönlünde taht kurar. Beyaz ise masumluğu ve neredeyse her renkle uyum sağladığı için kurtarıcı parçaların ana renkleri arasında yer alır. Bu ikili bir araya geldiği zaman ise hem günlük hayatta hem de iş hayatında zahmetsizce şık olmanıza imkân tanır.

 

Siyah Beyaz Kombinlerin Püf Noktaları Nelerdir?

 

Siyah beyaz kombinlerde moda katliamı yaratmamak için önemli olan iki rengin dengeli kullanılmasıdır. Siyah ve beyaz birbiriyle kusursuz uyuma sahip olsa bile dengeli kullanılmazsa kombinizi şık olmaktan çok uzak bir noktaya ulaşabilir.

 

Özellikle siyah ve beyaz iki renkten oluşan parçalarda kombinizdeki renk yoğunluğuna dikkat etmeniz gerekir.

 

Siyah Beyaz Kombinler Nasıl Yapılır?

 

Klasiklerden gidecek olursak siyah yoğunluklu kombinlerde genellikle alt parça siyah seçilir ve üst parça ise beyazda kalır. Klasik bir kombin için siyah cigarette pantolonunuzu, beyaz gömlek ile kombin yapabilir ve üzerine siyah ceket kullanabilirsiniz.

 

Siyah beyaz iki renkten oluşan çizgili bir pantolonunuzu ise çizgilerin yoğun olduğu rengin zıttı olacak şekilde seçmelisiniz. Diyelim ki siyah çizgiler belirgin ve sık o zaman üzerine beyaz bir triko atlet ya da gömlek tercih ederek ofis şıklığınızı taçlandırabilirsiniz.

 

Siyah kotlarınızı, beyaz askılı bluzlarınız ile birlikte giyerek şık ve gündelik bir kombinler elde edebilirsiniz.

 

Peki, beyaz pantolon ve etekler? Beyaz pantolonunuzu siyah bir büstiyer ile kombin yaparak ofis şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. Beyaz çan eteğinizi, siyah transparan detaylı bir gömlek ve siyah topuklu ayakkabı ile kombin yaparak katılacağınız davetleri tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

Düz beyaz bir elbisenize minik siyah dokunuşlar ile şıklık katabilirsiniz. Siyah ince bir kemer ve siyah topuklu ayakkabı ile beyaz elbisenize asil bir dokunuş yapabilirsiniz.

 

Siyah Beyaz Elbise Kombinleri

 

Siyah beyaz iki renkli elbiseleriniz tek başına şık parçalardır. Üzerine beyaz ya da siyah bir ceket ve siyah stiletto ile katılacağınız davetlerde tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

 

Günlük hayatınızda siyah beyaz elbiselerinizin altına beyaz keten ayakkabı tercih edebilirsiniz. Ofis şıklığınız için buti siyah ayakkabılarınızın üzerine siyah beyaz çizgili elbisenizi giyebilirsiniz.

 

Siyah Beyaz Ceket Kombinleri

 

Siyah beyaz iki renkli ceketlerinizi nötr tonlarla kombin yapabilirsiniz. Klasik kombinler için siyah kalem eteklerinizin üzerine ekru triko atlet ve siyah beyaz ceketinizi giyebilirsiniz.

 

Siyah beyaz ceketinizi günlük hayatta siyah yırtık Jean pantolonlarız ile kom binleyebilirsiniz. Yırtık siyah Jean pantolon, ince askılı beyaz atlet, siyah ince topuklu ayakkabı ve siyah beyaz ceket kombininizle günlük şıklığınızın keyfini sürebilirsiniz.

 

Siyah Beyaz Gömlek Kombinleri

 

İki renkli siyah beyaz gömleklerinizde alt parça olarak seçeceğiniz renk genellikle siyah olur. Özelikle etek ve şort gibi renk alanı dar bir parça kullanacaksanız bunu siyah seçmeniz şıklığınız için doğru bir adım olur.

 

Siyah beyaz gömlek ve siyah mini etek ile ofis şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. Siyah beyaz gömleğinizi bol kesim bilek boy beyaz pantolon ile giyerek günlük şıklığınızı konforla buluşturabilirsiniz.

 

Siyah beyaz gömleğinizin altına lacivert cigarette pantolon ve lacivert ceket giyerek ofis şıklığınızla göz doldurabilirsiniz.

 

Siyah Beyaz Kazak Kombinleri

 

Kışın gözdesi kazaklarınızı iki renkli siyah beyaz seçerek zahmetsiz şıklığın keyfini sürebilirsiniz.

 

Siyah beyaz çizgili kazağınızı, beyaz uzun eteğiniz ve siyah botlarınızla kombin yapabilirsiniz. Siyah beyaz desenli kazağınızı siyah Jean pantolonlarla kombinleyerek günlük şıklığınızı koruyabilirsiniz. Siyah beyaz çizgili kazağınızı, klasik kesim siyah pantolon ile kombin yaparak ofisteki şıklık yarışında bir adım önde olabilirsiniz.

 

Siyah Beyaz Etek Kombinleri

 

İki renkli siyah beyaz eteklerinizi siyah ya da beyaz kazaklarınızla kombin yaparak kış şıklığını yakalayabilirsiniz. Ya da farklı stilinizi konuşturmak için siyah beyaz iki renkli uzun eteğinizi turuncu triko atlet ile birlikte giyerek üzerine beyaz triko hırka alabilirsiniz.

 

Siyah beyaz kalem eteğinizi, kırmızı şifon gömlek ve siyah stiletto ayakkabı ile kombin yaparak katılacağınız davetlerde şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz.

 

Siyah beyaz tenis eteğinizi taba sweatshirt ve beyaz ayakkabı ile kombin yaparak spor şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

 

Siyah beyaz asimetrik kesim eteğinizin üzerine taba triko atlet ve siyah hırka kombini yapabilirsiniz.

 

 

Siyah Beyaz Elbise Ayakkabı Kombinleri

 

Siyah beyaz elbiselerinizin altına siyah, beyaz ya da lacivert ayakkabılar tercih edebilirsiniz.  Daha iddialı kombinler için siyah beyaz çizgili elbisenizin altına kırmızı stiletto giyebilirsiniz.

 

Siyah beyaz askılı yazlık kısa elbisenizin altına hasır sandaletler giyerek yaz şıklığının tadını çıkartabilirsiniz.

 

Triko siyah beyaz elbisenizin altına süet gold bir buti giyebilirsiniz. Siyah beyaz kısa elbiselerinizin altına beyaz uzun çizme giymeyi tercih edebilirsiniz

BENZER BLOG PAYLAŞIMLARI
Triko ve Kazak Arasındaki Fark Nedir?
Triko ve kazak sıklıkla birbiriyle karıştırılan iki farklı tanımdır. Triko bir kumaştır, kazak ise bir giysi türüdür. ‘Triko kazak’ diye bir giysi türü olduğu için triko ve kazak tanımları birbiriyle sıkça karışır. Hatta en konforlu kazaklar trikolardan üretildiği için, triko dendiği zaman akıllarda kazağın canlanması normaldir. Lakin triko sadece kazaktan ibaret değildir. Triko kumaştan aklınıza gelebilecek her giysinin en konforlu ve en şık hali üretilebilir.   test123
Siyah Elbiselerinizi Nasıl Daha Şık Hale Getirebilirsiniz?
Asaleti ve zarafetiyle siyah her alanda olduğu gibi giyimde de sıklıkla tercih edilen bir renktir. Kadın giyiminde özellikle elbiselerde sıkça kullanılan siyah, asil duruşuyla her kadının gardırobunda yer bulur. Peki, siyah elbiseler nasıl kombinlenir?  Siyah elbise, çoğu kadının ne giyeceğini bilmediği anlarda kurtarıcısı olurken özel gün ve davetlerde ise iddialı şıklığın anahtarı oluverir. Siyah elbiseler kadınlar için büyülü bir parçadır çünkü siyah elbiseler doğru kombinlerlerle her duruma ve her stile uygun hale gelir. 
Trençkot Temizliği
Bahar aylarının en özel parçalarından olan trençkotlar bakımı özen gerektiren parçalardan biri. Toprak tonlarında, soft ve açık renklerin hakim olduğu trençkot modası renk renk trençkotlarla bambaşka anlamlar kazanmaya da başladı. Birbirinden farklı tarzlarda, çarpıcı trençkot modellerini sokak modasına uygun şekilde kombinleyebilirsiniz. Trençkotlar her ne kadar şık ve zarif duruşlarıyla göz kamaştırsa da bu zarafeti korumak oldukça özen gerektirmektedir. Daha çok açık renklerin hakim olduğu bu parçaların temizlikleri zaman zaman zorlayıcı bir konu halini alabilir. Serin yaz akşamlarında ya da havaların her an değişim gösterebileceği bahar aylarında şıklığınızı ve konforunuzu daima ön planda tutmanıza yardımcı olan bu parçaları daha detaylı inceleyelim.
Maskulen Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?
Maskülen giyim tarzı, içinizdeki erkeksi yanı kıyafetlerinizle yansıtmanızdır. Maskülen giyim tarzı erkek kıyafetlerinin, kadın giyimine uyarlanması ile oluşur. Giyiminizle erkeksi bir duruş sergileyeceğiniz maskülen stilde, feminen yanınız ise geri planda kalır.  Özellikle kadınların iş dünyasında yer almasıyla maskülen giyim tarzı giderek yaygınlaşmıştır. Erkek egemen iş dünyasında havada uçuşan ceketler, kravatlar ve keskin çizgilere sahip pantolon ve ayakkabılar artık kadın giyimininde vazgeçilmezleri arasına girdi. Güçlü, idealist, kendi ayakları üzerinde duran kadın imajını pekiştiren ve destekleyen maskülen stil, günlük giyimde de kendine yer bulmaya başladı. Peki, size özel maskülen giyim tarzınızı nasıl oluşturacaksınız? 
Gündüzden Geceye Şıklığınızı Taşıyacak Triko Parçalar
Sizi gündüzden geceye her durumda kurtaracak triko parçaları birlikte incelemeye var mısınız? Hayat dinamiktir, her an sizlere sürprizler sunabilir. Dolabınız gün içerisinde yaşayacağınız sürprizlere hazır mı? Gardırobunuzu incelediniz mi? Gündüz evden işe giderken giydiğiniz kombininiz ile gece katılabileceğiniz davete devam edebiliyor musunuz? Eğer gardırobunuzda triko parçalar varsa, bu sorunun cevabı sizler için ‘evet’ olur.  Triko parçalar girdikleri kombinleri şıklaştıran özel parçalardır. Hatta tek başına zahmet şıklığın anahtarıdır da diyebiliriz. 
Enerjinin Rengi Turuncu ile Stilinize Renk Katın!
Renk, bir kıyafetin makyajıdır. Herhangi bir parçanın güzelliği tercih edilen birbirinden farklı renkler ile bambaşka anlamlar kazanır. Sarı rengin yarattığı enerji ile toz pembenin romantik havası birbirinden farklı şıklıkları ortaya çıkartabilir. Renk tercihlerinizde hem o parçayı kullanabileceğiniz alanlar hem de ruh haliniz oldukça etkilidir. Resmi bir çalışma ortamına sahip olanlar ile rahat bir çalışma ortamına sahip olanların renk tercihleri birbirinden oldukça büyük farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar günlük hayatta tercih edilen kıyafetleri ve renkleri de fazlasıyla etkilemektedir. Ancak yaz mevsimi bu tercihlerde köklü değişikliklere yön verebilir. Yaz mevsimi yüksek enerjili havası, tatili ve neşeyi anımsatması yönüyle kıyafet tercihlerinde hem daha konforlu hem de daha renkli parçaların seçilmesine etki edebilir. Bu yaz, neşeyi ve eğlenceyi stiline yansıtanların yazı olacak. 
Yaz Aylarında Triko Nasıl Giyilir: En Rahat 5 Kombin
riko mevsimsizdir. Triko, yünün özel örgü makinelerinde işlenmesi ile oluşan bir kumaştır. İçeriğindeki yün sayesinde ısı konforu sağlan kumaş, aralıklı örgüsü ile yaz aylarında sizleri serin tutar. Örgü yapısı ile doğal ve zahmetsiz şıklık sağlayan triko parçalarınızı dört mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Her mevsim şık, kaliteli ve stil sahibi kombinler için trikoyu tercih edin. 
Kombinlerin Vazgeçilmezi Gömlek Modelleri
Gömlek, kadın giyiminde vazgeçilmez bir parçadır. Çünkü bir gömlekle onlarca farklı kombine imza atabilirsiniz. Ayrıca her duruma uygun gömlek bulabilirsiniz. Gömlek, girdiği tüm kombinlere şık ve elegan bir görüntü ekler. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.