İade ve Değişim

Değişim Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum

Müşterilerimiz, satın aldıkları ürünleri teslim aldıktan sonraki 14 gün içerisinde iade ve değişim yapma hakkına sahiptir. Bu süre içerisinde, ürünün kullanılmamış, hasarsız durumda olması gerekmektedir.

Beden ve renk uygunsuzluğu gibi nedenlerle değişim yapmak isteyen müşterilerimiz, ürün için ücretsiz değişim talep edebilir. Değişim talebiniz alındıktan sonra, ürün inceleme sürecinden geçirilecek ve işlem sonucu en kısa sürede size bildirilecektir.

Değişim işlemleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. İletişim için; 0 212 231 34 17 arayabilirsiniz.

Kampanyalı Ürünlerde İade Sistemi Nasıl İşliyor
Siparişlerinizde kampanya ve indirimlerden yararlanmanız durumunda, sepetinize eklenen indirim oranı üzerinden iade hesaplaması yapılmaktadır. 2 ve üzeri ürün alımlarda hak etmiş olduğunuz indirimlerde; 2 ürün hakkından feragat ettiyseniz (varsa) 1 ürün üzerindeki kampanya oranı üzerinden iade yapılır. Tek üründe kampanya yoksa, iade sürecinde indirim hakkı kullanamazsınız.

Örneğin; 1. Ürüne %25, 2. Ürüne %50 indirim kampanyasından yararlanıp, 1 ürünü iade etmeniz durumunda Kampanya koşullarından çıkacağınız için, %25 indirimden yararlanmış olursunuz. 

İade Sürecim Hakkında Bilgi Almak İstiyorum
İnternet Mağazamızdan yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiç bir gerekçe göstermeksizin tüm ürünlerde malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur. Yalnızca abiye ürünlerde güvenlik etiketi bulunmaktadır. Bu etiket koparıldığı takdirde abiye ürünlerin para iadesi veya değişimi yapılamamaktadır.

Ürününüzü teslim aldıktan sonra YIKAMA TALİMATLARINA dikkat etmenizi öneririz.

Yün, Rayon vb. kumaş türleri için ayrı yıkama talimatları bulunmaktadır. Ürününüzün içeriğinde bulunan kumaş türüne göre Yıkama Talimatına uymanızı rica ederiz. Yanlış yıkama dolayısıyla oluşabilecek hasarlar, kullanıcı hatası olarak değerlendirildirilmektedir ve iade&değişim yapılmamaktadır.

İadem Size Ulaştıktan Kaç Gün İçinde Para İadesi Kartıma Yatar?
İade ettiğiniz ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra, ürünleriniz kabul işlemini takiben işlem sırasına göre incelenmektedir. İade ürünleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde iade tutarınız tarafınıza ödenecektir. İadenizin geri ödemesi sitemizde sipariş verirken gerçekleştirdiğiniz ödeme yöntemine göre(Peşin/taksit) geri ödenecektir. İade işlemleri otomatik sistemler tarafından yapıldığından geri ödeme de sistemde oluşturmuş olduğunuz siparişin ödeme türüne göre sonuçlanmaktadır. Siparişlerde taksitli ödeme metodu kullanıldıysa iade taksitli olarak; peşin ödeme metodu kullanıldıysa da iade karta peşin olarak geri ödenmektedir.

Abiye ve Aksesuar İadelerinde Dikkat Etmem Gereken Şart Nedir?
Tüm ürünlerimiz gönderilirken ürün üzerine güvenlik etiketi takılmaktadır. Bu etiket söküldüğü takdirde iade veya değişim işlemi yapılamaz. Aksesuarlarda(Kolye, Küpe, Bileklik, Şal, Saç Bandı, Eldiven, Ayakkabı, Bere, Çorap, Kemer, Yüzük) ve Çantalarda iade veya değişim yapılması için ürünleri teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile iade etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda Ürün Güvenliği açısından değişim ve iade yapılamaz. İade hakkında bilgi ve destek almak için 0 212 231 34 17 arayabilirsiniz.

Hangi Kargoyla İademi Göndereceğim?
Yurtiçi Kargoyla karşı ödemeli olarak, iade adresine kargonuzu gönderebilirsiniz. İade işlemini başlatabilmek ve iade kodunuzu oluşturmak için 0 212 231 34 17 arayabilirsiniz.. İnternet sitesi üzerinden outlet seri sonu kategorisinden verilen siparişlerde şube mağazalarından değişim yapılmamaktadır. Yeni sezon ürünlerde mağazalardan ücretsiz değişim yapabilirsiniz. Misirli1951.com’daki tüm ürünler TRİKO MISIRLI Sanayi ve Ticaret A.Ş. garantisi ile satışa sunulmuştur.

misirli1951.com’daki tüm ürünler TRİKO MISIRLI Sanayi ve Ticaret A.Ş. garantisi ile satışa sunulmuştur.

İade - Değişim ve Destek Talepleriniz için 0 212 231 34 17 numaralı telefondan Mısırlı 1951 Destek hattına ulaşabilirsiniz..