Kumral Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Kumral Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Şık olmak için sadece modayı yakından takip etmek yeterli değildir. Şıklık, kombinlerinizin proporsiyonunuza uygun olması, cilt alt tonunuza uyum sağlaması ve fiziksel özelliklerinizle bütünlük oluşturması demektir. Şık bir giyim tarzı için bedeninizi iyi tanımalı ve size yakışanı doğru seçmelisiniz. 

Son yıllarda doğallık ve doğala dönüş giderek popülerleşiyor. Giyim tarzlarından, saç, makyaj ve yaşam stiline kadar her şeyde doğal olan aranıyor. Bu yüzden de doğal görünümün dışında kalan saç renkleri yerine, doğallığı koruyan kumral tonlar tercih ediliyor. Peki, saçlarında doğallığı ve zahmetsiz şıklığı yakalan kumrallar nasıl giyinmeli?
 
Kumrallara Yakışan Kıyafet Renkleri Nelerdir?

Saçlarında kumral rengi tercih eden kadınlar, sarışın ve esmerlere göre kıyafet kombinlerinde daha özgürdürler. Çünkü, her renk ile uyum sağlayan kumral saçınızla daima şık kalabilirsiniz. 

Kumral kadınlar giyim stillerinde sıcak tonları tercih ederek daha elegan bir görünüm elde edebilirler. Mesela turkuaz, mor, gül kurusu, lila ve pembe gibi sıcak tonda giysiler kumralların daha şık kombinler yapmasını sağlar. Hatta iki parçadan oluşturacağınız kombinlerinizde bir parçayı koyu renk, diğer bir parçayı ise sıcak tonlardan seçerek zahmetsiz şıklığın keyfini sürebilirsiniz. Buna bir örnek verecek olursak, kumral saçlarınız ve açık ten renginiz ile asil duracak siyah bir elbisenin üzerine pudra ceket alarak şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. 

Koyu Renklerle Kumralın Uyumu

Kumralın her renkle neredeyse kusursuz uyum sağladığını söyleyebiliriz. Kumral içerisinde hem koyu hem de açık renkleri barındırır. Bu yüzden kumral tenli ve kumral saçlı kadınlar, kombinlerinde koyu renkli ya da açık renkli kıyafetleri rahatça kullanabilirler. 

Kumral saçlı ve açık tenli kadınlar kombinlerinde koyu renkleri tercih ederek şıklıklarıyla göz kamaştırabilirler. Kumral saçlarınızla koyu renkli kıyafetlerinizi kombinleyerek zahmetsizce şık olabilirsiniz. 

Kumral Tenli Kadınların Kıyafet Seçiminde Saç Rengi Ne Kadar Önemli?

Doğal şıklığınızı korumak ve her gün zahmetsizce şık olmak için vücut tipinize ve ten renginize uygun kıyafetleri seçmeniz gerekir. Özellikle saç renginize ve ten renginize uygun kıyafetleri seçmeniz, sizin için doğru ve şık kombinlere giden yolda ilk adımınızdır. Çünkü proporsiyonunuza uygun olan ve beğendiğiniz bir elbise eğer saç ya da ten renginizle uyum sağlamazsa bu kombinle şık olamazsınız. Sarışınlar ve esmerler için saç rengine ve ten renklerine uyum sağlayabilecek kıyafetleri seçmeleri hayati önem taşırken, kumrallar bu alanda biraz daha şanslıdır. Çünkü kumral ile uyum sağlayan renk yelpazesi oldukça geniştir. 


Açık Tenli Kumrallar Hangi Renkleri Tercih Etmeli?

Ten rengi açık ve kumral kadınlar koyu renkli kombinlerin içerisinde özgür şıklığın keyfini sürebilirler. Lacivert, siyah, kiremit ve bordo tonlarında kıyafetler hem açık ten üzerinde hem de kumral saçlarla doğal bir uyum gösterir. Ayrıca açık tenli kumral kadınların kombinlerinde muhakkak desenlere yer vermesini öneririz. Ekose desenli parçalar ile doğal şıklıklarını ortaya çıkartabilirler. 

Kombinlerinizde ten renginizin açık olmasını, kumral saçlarınızı öne çıkartmak için avantaja çevirebilirsiniz. Saçlarınızı öne çıkartmak istediğiniz zamanlarda hardal, camel, ekru gibi soft tonlardaki parçalar ile kombinlerinizi oluşturabilirsiniz. Mesela ekru pantolon ve camel atlet kombini ile kumral saçlarınızı belirginleştirebilirsiniz.

Kumral Saçlı Kadınlar Nasıl Takılar Seçmeli?

Kumral saçlı kadınlar dore, gümüş, gold ve roze tonlarında aksesuarları rahatlıkla kullanabilirler. Dikkat etmeleri gereken nokta ise dore ve roze gibi baskın renkleri takılarında abartıya kaçmadan kullanmalıdır. Eğer dore bir kolye takıyorsanız, küpe minik taşlı olabilir. Gold bir saat takıyorsanız kolye ve küpenizi gold seçmeniz boğucu olabilir. Aksesuar seçerken renk dağılımını dengeli yapmanızda yarar vardır. 

BENZER BLOG PAYLAŞIMLARI
Triko ve Kazak Arasındaki Fark Nedir?
Triko ve kazak sıklıkla birbiriyle karıştırılan iki farklı tanımdır. Triko bir kumaştır, kazak ise bir giysi türüdür. ‘Triko kazak’ diye bir giysi türü olduğu için triko ve kazak tanımları birbiriyle sıkça karışır. Hatta en konforlu kazaklar trikolardan üretildiği için, triko dendiği zaman akıllarda kazağın canlanması normaldir. Lakin triko sadece kazaktan ibaret değildir. Triko kumaştan aklınıza gelebilecek her giysinin en konforlu ve en şık hali üretilebilir.   test123
Siyah Elbiselerinizi Nasıl Daha Şık Hale Getirebilirsiniz?
Asaleti ve zarafetiyle siyah her alanda olduğu gibi giyimde de sıklıkla tercih edilen bir renktir. Kadın giyiminde özellikle elbiselerde sıkça kullanılan siyah, asil duruşuyla her kadının gardırobunda yer bulur. Peki, siyah elbiseler nasıl kombinlenir?  Siyah elbise, çoğu kadının ne giyeceğini bilmediği anlarda kurtarıcısı olurken özel gün ve davetlerde ise iddialı şıklığın anahtarı oluverir. Siyah elbiseler kadınlar için büyülü bir parçadır çünkü siyah elbiseler doğru kombinlerlerle her duruma ve her stile uygun hale gelir. 
Trençkot Temizliği
Bahar aylarının en özel parçalarından olan trençkotlar bakımı özen gerektiren parçalardan biri. Toprak tonlarında, soft ve açık renklerin hakim olduğu trençkot modası renk renk trençkotlarla bambaşka anlamlar kazanmaya da başladı. Birbirinden farklı tarzlarda, çarpıcı trençkot modellerini sokak modasına uygun şekilde kombinleyebilirsiniz. Trençkotlar her ne kadar şık ve zarif duruşlarıyla göz kamaştırsa da bu zarafeti korumak oldukça özen gerektirmektedir. Daha çok açık renklerin hakim olduğu bu parçaların temizlikleri zaman zaman zorlayıcı bir konu halini alabilir. Serin yaz akşamlarında ya da havaların her an değişim gösterebileceği bahar aylarında şıklığınızı ve konforunuzu daima ön planda tutmanıza yardımcı olan bu parçaları daha detaylı inceleyelim.
Maskulen Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?
Maskülen giyim tarzı, içinizdeki erkeksi yanı kıyafetlerinizle yansıtmanızdır. Maskülen giyim tarzı erkek kıyafetlerinin, kadın giyimine uyarlanması ile oluşur. Giyiminizle erkeksi bir duruş sergileyeceğiniz maskülen stilde, feminen yanınız ise geri planda kalır.  Özellikle kadınların iş dünyasında yer almasıyla maskülen giyim tarzı giderek yaygınlaşmıştır. Erkek egemen iş dünyasında havada uçuşan ceketler, kravatlar ve keskin çizgilere sahip pantolon ve ayakkabılar artık kadın giyimininde vazgeçilmezleri arasına girdi. Güçlü, idealist, kendi ayakları üzerinde duran kadın imajını pekiştiren ve destekleyen maskülen stil, günlük giyimde de kendine yer bulmaya başladı. Peki, size özel maskülen giyim tarzınızı nasıl oluşturacaksınız? 
Gündüzden Geceye Şıklığınızı Taşıyacak Triko Parçalar
Sizi gündüzden geceye her durumda kurtaracak triko parçaları birlikte incelemeye var mısınız? Hayat dinamiktir, her an sizlere sürprizler sunabilir. Dolabınız gün içerisinde yaşayacağınız sürprizlere hazır mı? Gardırobunuzu incelediniz mi? Gündüz evden işe giderken giydiğiniz kombininiz ile gece katılabileceğiniz davete devam edebiliyor musunuz? Eğer gardırobunuzda triko parçalar varsa, bu sorunun cevabı sizler için ‘evet’ olur.  Triko parçalar girdikleri kombinleri şıklaştıran özel parçalardır. Hatta tek başına zahmet şıklığın anahtarıdır da diyebiliriz. 
Enerjinin Rengi Turuncu ile Stilinize Renk Katın!
Renk, bir kıyafetin makyajıdır. Herhangi bir parçanın güzelliği tercih edilen birbirinden farklı renkler ile bambaşka anlamlar kazanır. Sarı rengin yarattığı enerji ile toz pembenin romantik havası birbirinden farklı şıklıkları ortaya çıkartabilir. Renk tercihlerinizde hem o parçayı kullanabileceğiniz alanlar hem de ruh haliniz oldukça etkilidir. Resmi bir çalışma ortamına sahip olanlar ile rahat bir çalışma ortamına sahip olanların renk tercihleri birbirinden oldukça büyük farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar günlük hayatta tercih edilen kıyafetleri ve renkleri de fazlasıyla etkilemektedir. Ancak yaz mevsimi bu tercihlerde köklü değişikliklere yön verebilir. Yaz mevsimi yüksek enerjili havası, tatili ve neşeyi anımsatması yönüyle kıyafet tercihlerinde hem daha konforlu hem de daha renkli parçaların seçilmesine etki edebilir. Bu yaz, neşeyi ve eğlenceyi stiline yansıtanların yazı olacak. 
Yaz Aylarında Triko Nasıl Giyilir: En Rahat 5 Kombin
riko mevsimsizdir. Triko, yünün özel örgü makinelerinde işlenmesi ile oluşan bir kumaştır. İçeriğindeki yün sayesinde ısı konforu sağlan kumaş, aralıklı örgüsü ile yaz aylarında sizleri serin tutar. Örgü yapısı ile doğal ve zahmetsiz şıklık sağlayan triko parçalarınızı dört mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Her mevsim şık, kaliteli ve stil sahibi kombinler için trikoyu tercih edin. 
Kombinlerin Vazgeçilmezi Gömlek Modelleri
Gömlek, kadın giyiminde vazgeçilmez bir parçadır. Çünkü bir gömlekle onlarca farklı kombine imza atabilirsiniz. Ayrıca her duruma uygun gömlek bulabilirsiniz. Gömlek, girdiği tüm kombinlere şık ve elegan bir görüntü ekler. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.