2022'nin Yeni Trendi: Böbrek Dekolteli Elbiseler

2022'nin Yeni Trendi: Böbrek Dekolteli Elbiseler

Bahar aylarına kavuşmamız ile birlikte birbirinden renkli elbiseler vitrinlerde yerini almaya başladı. Renklerinin yanı sıra dekolteli modelleriyle de dikkat çeken elbiseler 2022 Yaz kreasyonunun bel kemiğini oluşturacak gibi duruyor. Ancak dekolte giyinmek oldukça özen gerektirmektedir. Vücut tipinizi bilmeniz ve tipinize uygun parçalar seçmeniz dekolte giyinmeyi seviyorsanız sizin için oldukça önemli bir nokta haline geliyor. Yalnızca vücut tipinize değil gittiğiniz mekana da uyumlu olarak giyilmesi gereken dekolteli parçalar, uyumsuz ve abartılı kullanıldığında rüküş bir imajı ortaya çıkartabilir. 

Dekolte Elbiseler Giyerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Hangi dekoltenin nerede ve nasıl giyilmesi gerektiği önemli bir noktadır. Dekolte, ölçülü ve uyumlu olduğu sürece stilinize şıklık ekler ancak abartılı ölçülerin uyumsuz mekanlarda tercih edilmesi durumunda şıklığınızın yerini rüküşlük alabilir. Stilinizi yaratırken vücut tipinizi doğru tanımanız oldukça önemlidir. Dekolte tercihlerinizde de vücut tipinize uygun parçalar tercih etmelisiniz. Ancak bunun yanı sıra yalnızca dikkat çekmek için değil gideceğiniz programın ruhuna da uygun olmalıdır. Dekolteli parçalar tercih ederken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da konforunuzdur. Bir süre sonra sizi rahatsız edebileceğini düşündüğünüz parçalarla tüm programınız huzursuzluk içinde geçebilir. Bu konfor hem seçtiğiniz parçanın size sunduğu kalite hem de dekoltenizin mekana uyumu ile sağlanabilir. Devamlı elbisenizle mücadele halinde görünmek istemiyorsanız hem kaliteli hem de konforunuzu önceleyen parçaları seçmenizi öneririz. 

Vücut Tipinize Uygun Böbrek Dekolteli Elbise Nasıl Seçilir?

Vücut tipinizi doğru analiz ederek sizin için en uygun dekolteyi bulabilirsiniz. Eğer bacaklarınız ince ve uzunsa bol kesim, yırtmaçlı pantolonlar tercih ederek dekolteyi günlük hayatınızın içerisine de oldukça şık bir şekilde ekleyebilirsiniz. Bel kıvrımları belirgin bir vücut tipiniz varsa bel dekolteli elbiseler bu yaz sizin de gönlünüzü çalabilir. Bacak boyunuz uzun ise özel davetlere katılırken bel dekolteli abiyeleri keyifle kombininize dahil edebilirsiniz. Boyunuzu daha uzun göstermek istiyorsanız da bel dekolteli mini elbiseleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı formlarda karşımıza çıkan böbrek dekolteli elbiseler özel davetlerden günlük hayatınıza kadar birçok farklı zamanda kullanmanıza uygun parçalar olarak da dikkat çekiyor. Ceketlerinizle kombinleyebileceğiniz bel dekolteli triko elbiseleri ise ofis stiliniz için tercih edebilirsiniz. İş çıkışı gideceğiniz arkadaş buluşmalarınıza da ceketinizi çıkarttığınız zaman hazır olabilirsiniz. 

Bel Dekolteli Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Günün her anında dekolteli parçalar tercih edebilirsiniz ancak dekoltenin ayarında olması gerekmektedir. Günlük stilinizden ofis stilinize kadar birçok farklı programınıza uygun dekolteli elbise ve kombin alternatiflerini mercek altına alıyoruz. Günlük hayatınızda da rahatlıkla tercih edebileceğiniz böbrek dekolteli elbiseler gece davetlerine giderken de kullanabileceğiniz değerli parçalardandır. Böbrek dekolteli elbiselerinizi casual ayakkabılarınız ve fularlarınızla kombinleyerek sahil kenarında planlanan arkadaş buluşmanıza katılabilirsiniz. Böbrek dekoltesi, bel dekoltesine göre kısmen günlük kullanıma daha uygun bir modeldir. Crop ceketleriniz ile keyifli bir şekilde kombinleyebileceğiniz böbrek dekolteli elbiselerinizi bahar aylarında sıkça tercih edebilirsiniz. Saçlarınızı toplarken fularlarınızdan destek alarak bu kombininizi aksesuarlarınızla da taçlandırabilirsiniz. Dilediğiniz tarzda ayakkabı ile kombinleyebileceğiniz bu elbiselerle birbirinden farklı stillere yön verebilirsiniz. Topuklu ayakkabılarınızla kombinleyerek gece etkinliklerinde oldukça çekici bir stile imza atabilir, babetlerinizle kombinleyerek ise konser etkinliklerinde konforunuzu da şıklığınıza dahil edebilirsiniz. Bel dekolteli elbiseler ise daha cesur bir imaja sahiptir, mekana göre değerlendirilerek tercih edilmesi önemlidir. Ancak elbisenin kumaşı ve modeline bağlı olarak günlük kullanımlarınız için seçebileceğiniz elbiseler de mevcuttur. Bu dekolte modeline sahip mini elbiseleri günlük kullanımlarınızda sıklıkla kullanabilirsiniz ancak maxi boy elbiseleri daha özel zamanlarda kullanmanızı tavsiye ederiz. Gece davetlerinde uzun, bel dekolteli abiyeleri keyifle tercih edebilir ve göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. En cesur dekolte modellerinden biri olan bel ve sırt dekolteleri özel davetlerde gözlerin üzerinize çevrilmesini yol açabilir. 

BENZER BLOG PAYLAŞIMLARI
Triko ve Kazak Arasındaki Fark Nedir?
Triko ve kazak sıklıkla birbiriyle karıştırılan iki farklı tanımdır. Triko bir kumaştır, kazak ise bir giysi türüdür. ‘Triko kazak’ diye bir giysi türü olduğu için triko ve kazak tanımları birbiriyle sıkça karışır. Hatta en konforlu kazaklar trikolardan üretildiği için, triko dendiği zaman akıllarda kazağın canlanması normaldir. Lakin triko sadece kazaktan ibaret değildir. Triko kumaştan aklınıza gelebilecek her giysinin en konforlu ve en şık hali üretilebilir.   test123
Siyah Elbiselerinizi Nasıl Daha Şık Hale Getirebilirsiniz?
Asaleti ve zarafetiyle siyah her alanda olduğu gibi giyimde de sıklıkla tercih edilen bir renktir. Kadın giyiminde özellikle elbiselerde sıkça kullanılan siyah, asil duruşuyla her kadının gardırobunda yer bulur. Peki, siyah elbiseler nasıl kombinlenir?  Siyah elbise, çoğu kadının ne giyeceğini bilmediği anlarda kurtarıcısı olurken özel gün ve davetlerde ise iddialı şıklığın anahtarı oluverir. Siyah elbiseler kadınlar için büyülü bir parçadır çünkü siyah elbiseler doğru kombinlerlerle her duruma ve her stile uygun hale gelir. 
Trençkot Temizliği
Bahar aylarının en özel parçalarından olan trençkotlar bakımı özen gerektiren parçalardan biri. Toprak tonlarında, soft ve açık renklerin hakim olduğu trençkot modası renk renk trençkotlarla bambaşka anlamlar kazanmaya da başladı. Birbirinden farklı tarzlarda, çarpıcı trençkot modellerini sokak modasına uygun şekilde kombinleyebilirsiniz. Trençkotlar her ne kadar şık ve zarif duruşlarıyla göz kamaştırsa da bu zarafeti korumak oldukça özen gerektirmektedir. Daha çok açık renklerin hakim olduğu bu parçaların temizlikleri zaman zaman zorlayıcı bir konu halini alabilir. Serin yaz akşamlarında ya da havaların her an değişim gösterebileceği bahar aylarında şıklığınızı ve konforunuzu daima ön planda tutmanıza yardımcı olan bu parçaları daha detaylı inceleyelim.
Maskulen Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?
Maskülen giyim tarzı, içinizdeki erkeksi yanı kıyafetlerinizle yansıtmanızdır. Maskülen giyim tarzı erkek kıyafetlerinin, kadın giyimine uyarlanması ile oluşur. Giyiminizle erkeksi bir duruş sergileyeceğiniz maskülen stilde, feminen yanınız ise geri planda kalır.  Özellikle kadınların iş dünyasında yer almasıyla maskülen giyim tarzı giderek yaygınlaşmıştır. Erkek egemen iş dünyasında havada uçuşan ceketler, kravatlar ve keskin çizgilere sahip pantolon ve ayakkabılar artık kadın giyimininde vazgeçilmezleri arasına girdi. Güçlü, idealist, kendi ayakları üzerinde duran kadın imajını pekiştiren ve destekleyen maskülen stil, günlük giyimde de kendine yer bulmaya başladı. Peki, size özel maskülen giyim tarzınızı nasıl oluşturacaksınız? 
Gündüzden Geceye Şıklığınızı Taşıyacak Triko Parçalar
Sizi gündüzden geceye her durumda kurtaracak triko parçaları birlikte incelemeye var mısınız? Hayat dinamiktir, her an sizlere sürprizler sunabilir. Dolabınız gün içerisinde yaşayacağınız sürprizlere hazır mı? Gardırobunuzu incelediniz mi? Gündüz evden işe giderken giydiğiniz kombininiz ile gece katılabileceğiniz davete devam edebiliyor musunuz? Eğer gardırobunuzda triko parçalar varsa, bu sorunun cevabı sizler için ‘evet’ olur.  Triko parçalar girdikleri kombinleri şıklaştıran özel parçalardır. Hatta tek başına zahmet şıklığın anahtarıdır da diyebiliriz. 
Enerjinin Rengi Turuncu ile Stilinize Renk Katın!
Renk, bir kıyafetin makyajıdır. Herhangi bir parçanın güzelliği tercih edilen birbirinden farklı renkler ile bambaşka anlamlar kazanır. Sarı rengin yarattığı enerji ile toz pembenin romantik havası birbirinden farklı şıklıkları ortaya çıkartabilir. Renk tercihlerinizde hem o parçayı kullanabileceğiniz alanlar hem de ruh haliniz oldukça etkilidir. Resmi bir çalışma ortamına sahip olanlar ile rahat bir çalışma ortamına sahip olanların renk tercihleri birbirinden oldukça büyük farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar günlük hayatta tercih edilen kıyafetleri ve renkleri de fazlasıyla etkilemektedir. Ancak yaz mevsimi bu tercihlerde köklü değişikliklere yön verebilir. Yaz mevsimi yüksek enerjili havası, tatili ve neşeyi anımsatması yönüyle kıyafet tercihlerinde hem daha konforlu hem de daha renkli parçaların seçilmesine etki edebilir. Bu yaz, neşeyi ve eğlenceyi stiline yansıtanların yazı olacak. 
Yaz Aylarında Triko Nasıl Giyilir: En Rahat 5 Kombin
riko mevsimsizdir. Triko, yünün özel örgü makinelerinde işlenmesi ile oluşan bir kumaştır. İçeriğindeki yün sayesinde ısı konforu sağlan kumaş, aralıklı örgüsü ile yaz aylarında sizleri serin tutar. Örgü yapısı ile doğal ve zahmetsiz şıklık sağlayan triko parçalarınızı dört mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Her mevsim şık, kaliteli ve stil sahibi kombinler için trikoyu tercih edin. 
Kombinlerin Vazgeçilmezi Gömlek Modelleri
Gömlek, kadın giyiminde vazgeçilmez bir parçadır. Çünkü bir gömlekle onlarca farklı kombine imza atabilirsiniz. Ayrıca her duruma uygun gömlek bulabilirsiniz. Gömlek, girdiği tüm kombinlere şık ve elegan bir görüntü ekler. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.