Yazın Sandaletler Nasıl Kombinlenmeli?

Yazın Sandaletler Nasıl Kombinlenmeli?

Yazın Sandaletler Nasıl Kombinlenmeli?


 
Yılın en sevilen mevsimi geldi. Yaz sadece dünyayı değil, kombinleri de renklendirmeye başladı. Yazın tadını doyasına çıkarmamızı sağlayan canlı renkler, özgür kombinler ve sandaletler tekrar hayatımıza girdi. Yazı konforlu şekilde geçirmenize ve her kombininize uyum sağlayan sandaletleri sonbahar kendini gösterene kadar ayaklarınızdan çıkarmayın. 
 

Yazlık Kombinlerinizin Tamamlayıcısı Sandaletler Nasıl Kombinlenir?


 
Nerdeyse her kıyafetin altına uyan sandaletleri doğru kombinde kullanmak şıklığınız için önemlidir. Özelikle şort, elbise ve etek kombinlerinde şık duran sandaletleri doğru kombinlemek şıklığınızın zedelenmemesi için önemlidir. 
 
Düz, topuklu, deri, hasır, bilekten bağlamalı, açık burunlu, kapalı ve birçok çeşidi bulunan sandaletlerden öncelikle size ve tarzınıza en uygununu seçmeniz gerekir. 
 
Eğer uzun boyluysanız bilekten düz taban roma sandaletleri, proporsiyonuzu kesme korkusu olmadan rahatlıkla giyebilirsiniz. Kısa boylu ya da bacak boyu kısaysanız sizler için bilekten bağlamalı sandaletle pek doğru bir tercih olmayacaktır. 
 
Düz taban sandaletlerinizi kısa elbise, etek ve şortlarınızla kombin yapabilirsiniz. Topuklu sandaletlerinizi katılmanız gereken davetlerde abiyelerinizin altında kullanabilirsiniz. 
 
Dolgu topuklu sandaletlerinize ise kot pantolon, şort ve elbise kombinlerinizde yer verebilirsiniz. 
 

Elbise Sandalet Kombinleriyle Hem Şık Hem Rahat Olun


 
Yazın sevilerek kullanılan elbiseleri sandalet ile kombinlemek şıklığınızı taçlandırırken, konforunuzu da ikiye katlar. Konforlu ve şık bir kombin olan elbise sandalet ikilisinde dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. 
 
Yaz aylarında katılmanız gereken davetlerde elbiselerinizin altında topuklu sandaletlerinizi giyerek gidebilirsiniz. Topuklu sandalet ve abiye kombininde hem şık hem de rahat hissedersiniz. Açık renk midi boy elbiselerinizle hasır sandaletleri birlikte kombin yapabilirsiniz. Mini elbiselerinizle parmak arası sandaletleri ya da roma sandaletleri kullanabilirsiniz. 
 
Unutmayın, yapacağınız kombinlerde elbiseniz ve sandaletinizi proporsiyonunuza uymalıdır. 
 

 

Sandalet Pantolon Kombinleri Nasıl Yapılır?


 
Pantolonlarınız ile kombinleyeceğiniz sandaletleriniz dolgu topuk ya da topuklu olmalıdır. Kot pantolon, dolgu topuk sandalet kombini ile gün boyu şık ve rahat hissedebilirsiniz. Bol kesim pantolonlarınızı burnu açık topuklu sandaletler ile kombin yapabilirsiniz. Ayrıca bol pantolonlarınızın altında terlik sandaletleri de giyebilirsiniz. 

 

 

 

 

Sandalet Etek Kombinleriyle Dinamik Bir Tarz


 
Bantlı sandalet ile etek kombininin neredeyse kusursuz uyuma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Diz üstü ya da mini eteklerinizle bilekte biten bantlı sandaletleri kombinleyebilirsiniz.  Eğer boyunuz uzunsa ve maxi boy yırtmaçlı bir etek giyecekseniz bağcıklı sandalet ile kombin yapabilirsiniz. Kısa boyluysanız ve maxi boy bir etek giymek istiyorsanız kombininiz düz taban bir sandalet ile tamamlayabilirsiniz. 
 
Kot etek, crop top body kombininizde dolgu topuklu sandaletleri kullanarak şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz. Kalem etek, gömlek kombinizde ise burnu açık kısa topuklu sandaletleri tercih ederek ofis şıklığınıza enerjinizi katabilirsiniz. 

 

 

 

 

Hasır Sandaletler ve Triko Elbise Kombinleri


 
Yazın sizi hem serin tutacak hem de rahat ettirecek triko elbiselerinizi sandaletlerinizle kombinlemeyi ihmal etmeyin. Özellikle son yıllarda moda olan hasır sandaletleri bir de triko elbiseler ile kombinleyerek deneyin. Trikonun örgü dokusu ile hasırın uyumuna hayran kalacaksınız. Triko elbiselerinizi bilekte biten hasır sandaletlerle özgürce kombinleyebilirsiniz. Ayrıca parmak arası hasır sandaletler ile tirko elbiselerinizi kombin yapabilirsiniz. 
 
Yazın canlı renklerine sahip kısa triko elbiselerinizi hasır sandaletleriniz ile kombin yaparak konforlu şıklığın tadını çıkartabilirsiniz. Katılmanız gereken davetlere siyah cutout triko elbise, dolgu topuk hasır sandalet kombini ile katılarak şıklığınızı konuşturabilirsiniz. 
 
Günlük şıklığınız için maxi boy triko elbisenizin altına parmak arası hasır sandalet giyebilirsiniz.  
 

 

 

 

 

İpli Sandaletler Nasıl Kombinlenir?


 
İpli sandaletler tek başına şıklığınızı bir kat yukarı taşıyan parçalardır. Girdikleri kombinlere iddialı bir şıklık eklerler. Bu yüzden öncelikle seçeceğiniz ipli sandaletin proporsiyonunuza uygunluğuna dikkat etmelisiniz. Roma tipi veya bilekten ipli bir sandalet ise bacak boyunuzun ya da boyunuzun uzun olması gerekir. Çünkü bilekten bağlanan her şey bacak boyunu kısaltır. Fakat tam bilek bitimli ipli bir sandalet bileği ve boyunuzu kesmekten sizi kurtarabilir. 
 
İpli sandaletleri maxi etek ve elbiseler ile özgürce kombin yapabilirsiniz. Topuklu ve ipli bir sandaleti kısa abiyelerinizle birlikte kombinleyerek katılacağınız davetlerde tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. İpli sandaletler kısa elbiseler, şortlar ve maxi eteklerle daha şık olmanızı sağlar. 

 

 

 

 

Dolgu Topuk Sandalet Kombinleriyle Zarif Şıklık


 
‘Öyle bir sandalet olmalı ki hem şık hem de gün boyu rahat hissetmeliyim’ diyorsanız dolgu topuk sandaletler sizin için biçilmiş kaftan. 
 
Dolgu topuk sandaletlerin kullanımı oldukça rahattır, bu yüzden şık kombinlerinizde rahatlığınızdan ödün vermenize gerek kalmaz. Günlük hayatta kot pantolon, basic tişört kombinize ekleyeceğiniz dolgu topuk sandalet ile şıklığınızı ikiye katlayabilirsiniz. Kot etek, crop top body ve dolgu topuk sandalet ile iddialı günlük şıklığınızın tadını çıkartabilirsiniz. 
 
Maxi boy tulumlarınızı dolgu topuk sandaletler ile kombin yaparak zarif şıklığın keyfini sürebilirsiniz. Uçuşan etekleri olan mini elbisenizi dolgu topuklu sandaletleriniz ile kombinlyerek şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz.  Ofis şıklığınız için dolgu topuk sandaletlerinizi cigarette pantolon ve gömlek ile kombin yapmanızı öneririz.

BENZER BLOG PAYLAŞIMLARI
Triko ve Kazak Arasındaki Fark Nedir?
Triko ve kazak sıklıkla birbiriyle karıştırılan iki farklı tanımdır. Triko bir kumaştır, kazak ise bir giysi türüdür. ‘Triko kazak’ diye bir giysi türü olduğu için triko ve kazak tanımları birbiriyle sıkça karışır. Hatta en konforlu kazaklar trikolardan üretildiği için, triko dendiği zaman akıllarda kazağın canlanması normaldir. Lakin triko sadece kazaktan ibaret değildir. Triko kumaştan aklınıza gelebilecek her giysinin en konforlu ve en şık hali üretilebilir.   test123
Siyah Elbiselerinizi Nasıl Daha Şık Hale Getirebilirsiniz?
Asaleti ve zarafetiyle siyah her alanda olduğu gibi giyimde de sıklıkla tercih edilen bir renktir. Kadın giyiminde özellikle elbiselerde sıkça kullanılan siyah, asil duruşuyla her kadının gardırobunda yer bulur. Peki, siyah elbiseler nasıl kombinlenir?  Siyah elbise, çoğu kadının ne giyeceğini bilmediği anlarda kurtarıcısı olurken özel gün ve davetlerde ise iddialı şıklığın anahtarı oluverir. Siyah elbiseler kadınlar için büyülü bir parçadır çünkü siyah elbiseler doğru kombinlerlerle her duruma ve her stile uygun hale gelir. 
Trençkot Temizliği
Bahar aylarının en özel parçalarından olan trençkotlar bakımı özen gerektiren parçalardan biri. Toprak tonlarında, soft ve açık renklerin hakim olduğu trençkot modası renk renk trençkotlarla bambaşka anlamlar kazanmaya da başladı. Birbirinden farklı tarzlarda, çarpıcı trençkot modellerini sokak modasına uygun şekilde kombinleyebilirsiniz. Trençkotlar her ne kadar şık ve zarif duruşlarıyla göz kamaştırsa da bu zarafeti korumak oldukça özen gerektirmektedir. Daha çok açık renklerin hakim olduğu bu parçaların temizlikleri zaman zaman zorlayıcı bir konu halini alabilir. Serin yaz akşamlarında ya da havaların her an değişim gösterebileceği bahar aylarında şıklığınızı ve konforunuzu daima ön planda tutmanıza yardımcı olan bu parçaları daha detaylı inceleyelim.
Maskulen Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?
Maskülen giyim tarzı, içinizdeki erkeksi yanı kıyafetlerinizle yansıtmanızdır. Maskülen giyim tarzı erkek kıyafetlerinin, kadın giyimine uyarlanması ile oluşur. Giyiminizle erkeksi bir duruş sergileyeceğiniz maskülen stilde, feminen yanınız ise geri planda kalır.  Özellikle kadınların iş dünyasında yer almasıyla maskülen giyim tarzı giderek yaygınlaşmıştır. Erkek egemen iş dünyasında havada uçuşan ceketler, kravatlar ve keskin çizgilere sahip pantolon ve ayakkabılar artık kadın giyimininde vazgeçilmezleri arasına girdi. Güçlü, idealist, kendi ayakları üzerinde duran kadın imajını pekiştiren ve destekleyen maskülen stil, günlük giyimde de kendine yer bulmaya başladı. Peki, size özel maskülen giyim tarzınızı nasıl oluşturacaksınız? 
Gündüzden Geceye Şıklığınızı Taşıyacak Triko Parçalar
Sizi gündüzden geceye her durumda kurtaracak triko parçaları birlikte incelemeye var mısınız? Hayat dinamiktir, her an sizlere sürprizler sunabilir. Dolabınız gün içerisinde yaşayacağınız sürprizlere hazır mı? Gardırobunuzu incelediniz mi? Gündüz evden işe giderken giydiğiniz kombininiz ile gece katılabileceğiniz davete devam edebiliyor musunuz? Eğer gardırobunuzda triko parçalar varsa, bu sorunun cevabı sizler için ‘evet’ olur.  Triko parçalar girdikleri kombinleri şıklaştıran özel parçalardır. Hatta tek başına zahmet şıklığın anahtarıdır da diyebiliriz. 
Enerjinin Rengi Turuncu ile Stilinize Renk Katın!
Renk, bir kıyafetin makyajıdır. Herhangi bir parçanın güzelliği tercih edilen birbirinden farklı renkler ile bambaşka anlamlar kazanır. Sarı rengin yarattığı enerji ile toz pembenin romantik havası birbirinden farklı şıklıkları ortaya çıkartabilir. Renk tercihlerinizde hem o parçayı kullanabileceğiniz alanlar hem de ruh haliniz oldukça etkilidir. Resmi bir çalışma ortamına sahip olanlar ile rahat bir çalışma ortamına sahip olanların renk tercihleri birbirinden oldukça büyük farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar günlük hayatta tercih edilen kıyafetleri ve renkleri de fazlasıyla etkilemektedir. Ancak yaz mevsimi bu tercihlerde köklü değişikliklere yön verebilir. Yaz mevsimi yüksek enerjili havası, tatili ve neşeyi anımsatması yönüyle kıyafet tercihlerinde hem daha konforlu hem de daha renkli parçaların seçilmesine etki edebilir. Bu yaz, neşeyi ve eğlenceyi stiline yansıtanların yazı olacak. 
Yaz Aylarında Triko Nasıl Giyilir: En Rahat 5 Kombin
riko mevsimsizdir. Triko, yünün özel örgü makinelerinde işlenmesi ile oluşan bir kumaştır. İçeriğindeki yün sayesinde ısı konforu sağlan kumaş, aralıklı örgüsü ile yaz aylarında sizleri serin tutar. Örgü yapısı ile doğal ve zahmetsiz şıklık sağlayan triko parçalarınızı dört mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Her mevsim şık, kaliteli ve stil sahibi kombinler için trikoyu tercih edin. 
Kombinlerin Vazgeçilmezi Gömlek Modelleri
Gömlek, kadın giyiminde vazgeçilmez bir parçadır. Çünkü bir gömlekle onlarca farklı kombine imza atabilirsiniz. Ayrıca her duruma uygun gömlek bulabilirsiniz. Gömlek, girdiği tüm kombinlere şık ve elegan bir görüntü ekler. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.