Kombinlerin Vazgeçilmezi Gömlek Modelleri

Kombinlerin Vazgeçilmezi Gömlek Modelleri

Gömlek, kadın giyiminde vazgeçilmez bir parçadır. Çünkü bir gömlekle onlarca farklı kombine imza atabilirsiniz. Ayrıca her duruma uygun gömlek bulabilirsiniz. Gömlek, girdiği tüm kombinlere şık ve elegan bir görüntü ekler. 


Tüm kombinlerde kendisine yer bulabilen gömlek, kadınların gardırobunun kurtarıcı parçasıdır. 

Desenli, vintage, beyaz, şifon, oduncu ve oversize pek çok modeliyle kadınların gönlünde taht kuran gömlekler her mevsim şıklığınız için sizinle oluyor. Bir yaz akşamı sahil yürüyüşünde kot şortunuzun üzerinde size eşlik eden oversize beyaz gömleğiniz, soğuk bir aralık sabahı ofise giderken bol paça siyah pantolonunuzun üzerinde blazer ceketinizin altında sizinle oluveriyor. Gömlekleriniz zaman, mekan ve mevsim tanımıyor. 


Beyaz Gömlek Kombinleriyle Ofis Şıklığı

Beyaz gömlekler kadınların gardıroplarında bulanan kurtarıcısı parçadır, dersek haksız olmaz. Klasik tarzdan, makulen giyime, monokrom stilden, Retro giyime kadar beyaz gömlek her yerde kendine yer bulabilir.

Beyaz gömlek ve kalem etek ikilisiyle klasik tarzınızla ofis şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. Klasik kesim pantolon ve ceket kombinlerinize eklediğiniz beyaz gömleğiniz ile ofis günlerinizi şıklık içinde geçirebilirsiniz.  

Beyaz gömlek, dahil olduğu kombinlere resmi bir şıklık katar. Bu yüzden resmi olmanız gerektiği zamanlarda beyaz gömlek tercih edebilirsiniz. Ofis şıklığınızı bir üst seviyeye çıkartmak istediğiniz zamanlarda manşet ve yaka detaylı ya da bağcıklı farklı modelde beyaz gömlekleri seçebilirsiniz. 

Vintage Gömlek Kombinleriyle Gözler Üzerinizde Olsun

Geçmişten günümüze uzanan vintage modası, gömlekler ile de gönülleri fethediyor. Farklı renkleri, bol kesim kalıpları ve geçmişten günümüze gelen desenleriyle şıklığınızı taçlandırıyor. Özellikle kot ve vintage bol paça pantolonlarla kombin yapabileceğiniz gömlekleri gardırobunuza eklemeyi ihmal etmeyin. 

Vintage gömleklerinizi vintage botlar, ayakkabılar, hasır sandalet ve babetlerinizle kombin yapabilirsiniz. 

Crop top, vintage gömlek ve kot şortla yazın günlerinde şıklığınızla tüm gözleri üzerine çekebilirsiniz. 
 

Şifon Gömlek Kombinleriyle Zamansız Şıklık

Klasik şıklığınızı taçlandıran şifon gömleklerle zamansız kombinler yapabilirsiniz. Siyah şifon gömlek, siyah büstiyer ve kemik pantolon ile yapacağınız kombinle şıklığınızla zamana meydan okuyabilirsiniz. 

Şifonun akıp giden şıklığı, zarif kombinler yapmanızı sağlar. Katılmanız gereken davetlerde şifon gömlek ve eteklerinizi birlikte kombinleyebilirsiniz. Günlük hayatınızda kot pantolon ve renkli şifon gömleklerinizi birlikte giyerek zarif şıklığın keyfini sürebilirsiniz. 


Şifon gömlekler kendi başına şık ve zarif parçalardır, bu yüzden topuklu ayakkabı ve klasik ayakkabılarınızla birlikte kombin yapabilirsiniz. 

Oduncu Gömleklerle Rahat Kombinler

Özgür stilinizi rahatça yansıtabileceğiniz oduncu gömlekler yeniden moda oluyor. Özellikle mevsim geçişlerinde crop top ve büstiyerlerinizin üzerinde kullanabileceğiniz oduncu gömleklerin en az iki rengini dolabınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Kışın yünlü kumaşlardan yapılmış oduncu gömlekleriniz ile sıcak ve şık bir kış geçirebilirsiniz. Yazın pamuklu ya da poplin kumaştan yapılmış oduncu gömleklerinizi şortlarınızla birlikte kombinleyerek özgür şıklığın tadını çıkartabilirsiniz. 

Günlük hayatta spor ayakkabı ve kot pantolonlarınızla rahatça kombin yapabileceğiniz oduncu gömleklerini dolabınızdan eksik etmeyin. 


Desenli Gömleklerle Renkli Kombinler

Renkli karakterinizi rahatça yansıtabileceğiniz desenli gömlekleri kombinlerken dikkat edin. Desenli gömlekler tek başına hareketli ve canlı parçalardır bu yüzden onlarla birlikte kombin yapacağınız diğer parçaların daha sade olması şıklığınız için önemlidir. Ayrıca desenli gömleklerle yaptığınız kombinlerde aksesuar olarak gömleğinizi kullanmanızı öneririz. Aksesuarsız yapmayanlardansanız olabildiğince küçük ve sadece parçaları kullanın. 

Desenli gömleklerinizi kombin yapacağınız diğer parçaları gömleğinizin desen ve rengine göre seçmenizi öneririz. Çiçekli ve toprak tonlarında bir gömleği toprak tonlarında kumaş ya da triko bir pantolon ile kombin yapabilirsiniz.  Siyah veya beyaz tabanlı renkli desenli bir gömleğini onun tam zıttı olacak bir etek rengiyle kombin yaparak şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. 

BENZER BLOG PAYLAŞIMLARI
Triko ve Kazak Arasındaki Fark Nedir?
Triko ve kazak sıklıkla birbiriyle karıştırılan iki farklı tanımdır. Triko bir kumaştır, kazak ise bir giysi türüdür. ‘Triko kazak’ diye bir giysi türü olduğu için triko ve kazak tanımları birbiriyle sıkça karışır. Hatta en konforlu kazaklar trikolardan üretildiği için, triko dendiği zaman akıllarda kazağın canlanması normaldir. Lakin triko sadece kazaktan ibaret değildir. Triko kumaştan aklınıza gelebilecek her giysinin en konforlu ve en şık hali üretilebilir.   test123
Siyah Elbiselerinizi Nasıl Daha Şık Hale Getirebilirsiniz?
Asaleti ve zarafetiyle siyah her alanda olduğu gibi giyimde de sıklıkla tercih edilen bir renktir. Kadın giyiminde özellikle elbiselerde sıkça kullanılan siyah, asil duruşuyla her kadının gardırobunda yer bulur. Peki, siyah elbiseler nasıl kombinlenir?  Siyah elbise, çoğu kadının ne giyeceğini bilmediği anlarda kurtarıcısı olurken özel gün ve davetlerde ise iddialı şıklığın anahtarı oluverir. Siyah elbiseler kadınlar için büyülü bir parçadır çünkü siyah elbiseler doğru kombinlerlerle her duruma ve her stile uygun hale gelir. 
Trençkot Temizliği
Bahar aylarının en özel parçalarından olan trençkotlar bakımı özen gerektiren parçalardan biri. Toprak tonlarında, soft ve açık renklerin hakim olduğu trençkot modası renk renk trençkotlarla bambaşka anlamlar kazanmaya da başladı. Birbirinden farklı tarzlarda, çarpıcı trençkot modellerini sokak modasına uygun şekilde kombinleyebilirsiniz. Trençkotlar her ne kadar şık ve zarif duruşlarıyla göz kamaştırsa da bu zarafeti korumak oldukça özen gerektirmektedir. Daha çok açık renklerin hakim olduğu bu parçaların temizlikleri zaman zaman zorlayıcı bir konu halini alabilir. Serin yaz akşamlarında ya da havaların her an değişim gösterebileceği bahar aylarında şıklığınızı ve konforunuzu daima ön planda tutmanıza yardımcı olan bu parçaları daha detaylı inceleyelim.
Maskulen Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?
Maskülen giyim tarzı, içinizdeki erkeksi yanı kıyafetlerinizle yansıtmanızdır. Maskülen giyim tarzı erkek kıyafetlerinin, kadın giyimine uyarlanması ile oluşur. Giyiminizle erkeksi bir duruş sergileyeceğiniz maskülen stilde, feminen yanınız ise geri planda kalır.  Özellikle kadınların iş dünyasında yer almasıyla maskülen giyim tarzı giderek yaygınlaşmıştır. Erkek egemen iş dünyasında havada uçuşan ceketler, kravatlar ve keskin çizgilere sahip pantolon ve ayakkabılar artık kadın giyimininde vazgeçilmezleri arasına girdi. Güçlü, idealist, kendi ayakları üzerinde duran kadın imajını pekiştiren ve destekleyen maskülen stil, günlük giyimde de kendine yer bulmaya başladı. Peki, size özel maskülen giyim tarzınızı nasıl oluşturacaksınız? 
Gündüzden Geceye Şıklığınızı Taşıyacak Triko Parçalar
Sizi gündüzden geceye her durumda kurtaracak triko parçaları birlikte incelemeye var mısınız? Hayat dinamiktir, her an sizlere sürprizler sunabilir. Dolabınız gün içerisinde yaşayacağınız sürprizlere hazır mı? Gardırobunuzu incelediniz mi? Gündüz evden işe giderken giydiğiniz kombininiz ile gece katılabileceğiniz davete devam edebiliyor musunuz? Eğer gardırobunuzda triko parçalar varsa, bu sorunun cevabı sizler için ‘evet’ olur.  Triko parçalar girdikleri kombinleri şıklaştıran özel parçalardır. Hatta tek başına zahmet şıklığın anahtarıdır da diyebiliriz. 
Enerjinin Rengi Turuncu ile Stilinize Renk Katın!
Renk, bir kıyafetin makyajıdır. Herhangi bir parçanın güzelliği tercih edilen birbirinden farklı renkler ile bambaşka anlamlar kazanır. Sarı rengin yarattığı enerji ile toz pembenin romantik havası birbirinden farklı şıklıkları ortaya çıkartabilir. Renk tercihlerinizde hem o parçayı kullanabileceğiniz alanlar hem de ruh haliniz oldukça etkilidir. Resmi bir çalışma ortamına sahip olanlar ile rahat bir çalışma ortamına sahip olanların renk tercihleri birbirinden oldukça büyük farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar günlük hayatta tercih edilen kıyafetleri ve renkleri de fazlasıyla etkilemektedir. Ancak yaz mevsimi bu tercihlerde köklü değişikliklere yön verebilir. Yaz mevsimi yüksek enerjili havası, tatili ve neşeyi anımsatması yönüyle kıyafet tercihlerinde hem daha konforlu hem de daha renkli parçaların seçilmesine etki edebilir. Bu yaz, neşeyi ve eğlenceyi stiline yansıtanların yazı olacak. 
Yaz Aylarında Triko Nasıl Giyilir: En Rahat 5 Kombin
riko mevsimsizdir. Triko, yünün özel örgü makinelerinde işlenmesi ile oluşan bir kumaştır. İçeriğindeki yün sayesinde ısı konforu sağlan kumaş, aralıklı örgüsü ile yaz aylarında sizleri serin tutar. Örgü yapısı ile doğal ve zahmetsiz şıklık sağlayan triko parçalarınızı dört mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Her mevsim şık, kaliteli ve stil sahibi kombinler için trikoyu tercih edin. 
Kombinlerin Vazgeçilmezi Gömlek Modelleri
Gömlek, kadın giyiminde vazgeçilmez bir parçadır. Çünkü bir gömlekle onlarca farklı kombine imza atabilirsiniz. Ayrıca her duruma uygun gömlek bulabilirsiniz. Gömlek, girdiği tüm kombinlere şık ve elegan bir görüntü ekler. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.