Hesabım Kapat
Sepetim
Sepetim
Jogger Pantolon Nedir? Nasıl Kombinlenir?

Jogger Pantolon Nedir? Nasıl Kombinlenir?

Jogger Pantolon Nedir? Nasıl Kombinlenir?

Vücudunuzu iyi tanıyorsanız, nasıl giyineceğinizi, mükemmel görünüme nasıl sağlayacağınızı da bilirsiniz. Örneğin her dolabın vazgeçilmezi pantolonlar bedeninize uygun tercih yapılmaz ise şık durmayabilir.
Armut vücuda uygun boru paça ve koyu renk düşük bel pantolon, elma vücut tipi ve kum saati vücut tipi ise neredeyse her pantolon tipini, dikdörtgen vücut tipi ise jean pantolonları rahatça giyebilir. 

Bunların dışında yeni neslin tercih ettiği ve her vücuda uyum sağlayan ve hareketlerinize kısıtlama getirmeyen Jogger ya da jogging (koşucu) pantolonlarını tanıdıktan sonra diğer pantolonlarla arınıza bir mesafe girebilir. Peki, nedir bu Jogger pantolon?
 

Jogger Pantolon Nedir?

 


Jogger pantolonlar yaşınıza, kilonuza ve vücut tipinize bakmadan hem spor hem de klasik kesimlere sahip olan ve rahatlığın önde olduğu, genellikle trikodan üretilen bir pantolon çeşididir. Özel kesimleri sayesinde vücuda tam uyum sağlayan jogger pantolonlar, kullanıcıların rahatlığı ön plana alınarak tasarlanır. 
Hafif ve rahat olan jogger pantolonlar spor kıyafetlerinden esinlenerek üretilir. Bu yüzden jogger pantolonların eşofman altına benzerler. Jogger pantolonlar hafif yapılı kumaşlardan üretilirler. Böylece jogger pantolonları, piyasada benzerlik gösterdiği diğer modellerden kumaş yapısına bakarak ayırabilirsiniz. İnce dokusu sayesinde jogger pantolonlar hem vücudun hava almasına olanak sağlar hem de her mevsim kullanılabilecek erkek-kadın, genç-yaşlı ayrımı yapmaksızın herkesin rahatlıkla giyebileceği bir pantolon olarak karşımıza çıkar.

 

 

 

Jogger Kalıbın Özellikleri Nelerdir?

 


Jogger pantolonların kesimi standarttır. Belden aşağı doğru ve genişleyerek kesilip dikilen jogger pantolonların bu kesimi, pantolonun vücudu sarmasını, düzgün bir şekilde bedene oturmasını sağlar. Ayrıca jogger pantolonların, bel kısmında ve ayak bileklerinde geniş, sağlam ve yumuşak lastikler dikilir kemer sorununu ortadan kaldırır. 

Triko kumaşlardan üretilen jogger pantolonlar yumuşak ve esnek yapıları sayesinde gün içerisinde rahatlıkla hareket edebilmenize imkan tanır. Farklı renk seçeneklerini ve kumaş türlerini tercih ederek jogger pantolonlar ile mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Siyah jogger pantolon modellerini kışın, soft renklerden oluşan jogger pantolonları ya da beyaz jogger pantolon modellerini yaz ise kendinize yakıştırabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Jogger Pantolon Nasıl Kombinlenir?

 


Jogger pantolonunu seçiminde vücudunuza tam oturan dar kesimleri tercih etmelisiniz. Dar kesim jogger pantolonunun sevdiğiniz dar ya da bol kesim tişörtler ile birlikte kullanabilirsin. Özellikle koyu renklerdeki jogger pantolon açık renk üst ile daha gösterişli durur. 

Dar kesim jogger pantolonunuza yakın ya da aynı renk bir spor ayakkabı ile kombin yapabilirsiniz. 

Jogger pantolonunuzun rengine uygun gömlek ve blazer ceket ile kombinleyerek hem şık hem spor bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Birbirine zıt tonlarda seçeceğin blazer ceket ve jogger pantolonlar ile  farklı stilinizi özgürce yansıtabilirsiniz. 

Blazer ceket ve jogger pantolon kombininizde, pantolonunuzun rengiyle uyumlu bir spor ayakkabı tercih ederek casual stilinizi konuşturabilirsiniz. Blazer ceket, askılı atlet ve jogger pantolon kombini ile topuklu ayakkabı kullanarak ofis şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. 

Bilekte biten ya da bağcıklı ayakkabılarla hem şık hem gösterişli bir kombin elde edebilirsiniz. 

Jogger pantolonlarınızı renkli spor botlar, deri ceketler ile kombinleyerek sokak stilinizi özgürce yansıtabilirsiniz. 

Soğuk ve karlı kış günlerinde jogger pantolon, bol hırka kombini ile kışa şıklığınızla karşı koyabilirsiniz. Jogger pantolon ile sportif kombinler oluşturmak için uzun şallar ve büyük çantalar kullanabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Jogger Pantolon Kombin Önerileri

 


Deri jogger pantolonlar ve deri üst giyim parçaları ile hem zengin hem de birbirinden farklı kombinlere imza atabilirsiniz. Onlarca farklı renk ve modelde üretilen jogger pantolonlarla yapmanız gereken tek şey hayal gücünüzü kullanarak şık kombinler yaratmaktır. Günlük hayatta veya iş hayatınızda ya da arkadaş toplantılarınızda deri jogger pantolon kombinizle şıklığınızdan ödün vermeyin. 
Jogger pantolonların üzerine her kumaştan üst giyim parçalarını kullanabilirsiniz. Siyah jogger pantolon üzerine beyaz tişört giyerek günlük şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz. Siyah jogger pantolonunuzu, ekru sweatshirt ile kombinleyerek sokak stilinizi yansıtabilirsiniz.
 
Jogger pantolonlar her türlü tişörtle rahatça kombin yapılabilir. Ayrıca jogger pantolon farklı model ceketler, yakalı yakasız her türlü gömleklerle özgür kombin seçenekleri sunar. Kışın kazaklarla ve üstüne uygun kışlık pardösü, palto mont giyilebilir. 

 

 

 

 

Jogger pantolon kombininize göre altına klasik ve sportif ayakkabıları rahatlıkla giyebilirsiniz.

BENZER BLOG PAYLAŞIMLARI
Triko ve Kazak Arasındaki Fark Nedir?
Triko ve kazak sıklıkla birbiriyle karıştırılan iki farklı tanımdır. Triko bir kumaştır, kazak ise bir giysi türüdür. ‘Triko kazak’ diye bir giysi türü olduğu için triko ve kazak tanımları birbiriyle sıkça karışır. Hatta en konforlu kazaklar trikolardan üretildiği için, triko dendiği zaman akıllarda kazağın canlanması normaldir. Lakin triko sadece kazaktan ibaret değildir. Triko kumaştan aklınıza gelebilecek her giysinin en konforlu ve en şık hali üretilebilir. 
Siyah Elbiselerinizi Nasıl Daha Şık Hale Getirebilirsiniz?
Asaleti ve zarafetiyle siyah her alanda olduğu gibi giyimde de sıklıkla tercih edilen bir renktir. Kadın giyiminde özellikle elbiselerde sıkça kullanılan siyah, asil duruşuyla her kadının gardırobunda yer bulur. Peki, siyah elbiseler nasıl kombinlenir?  Siyah elbise, çoğu kadının ne giyeceğini bilmediği anlarda kurtarıcısı olurken özel gün ve davetlerde ise iddialı şıklığın anahtarı oluverir. Siyah elbiseler kadınlar için büyülü bir parçadır çünkü siyah elbiseler doğru kombinlerlerle her duruma ve her stile uygun hale gelir. 
Trençkot Temizliği
Bahar aylarının en özel parçalarından olan trençkotlar bakımı özen gerektiren parçalardan biri. Toprak tonlarında, soft ve açık renklerin hakim olduğu trençkot modası renk renk trençkotlarla bambaşka anlamlar kazanmaya da başladı. Birbirinden farklı tarzlarda, çarpıcı trençkot modellerini sokak modasına uygun şekilde kombinleyebilirsiniz. Trençkotlar her ne kadar şık ve zarif duruşlarıyla göz kamaştırsa da bu zarafeti korumak oldukça özen gerektirmektedir. Daha çok açık renklerin hakim olduğu bu parçaların temizlikleri zaman zaman zorlayıcı bir konu halini alabilir. Serin yaz akşamlarında ya da havaların her an değişim gösterebileceği bahar aylarında şıklığınızı ve konforunuzu daima ön planda tutmanıza yardımcı olan bu parçaları daha detaylı inceleyelim.
Maskulen Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?
Maskülen giyim tarzı, içinizdeki erkeksi yanı kıyafetlerinizle yansıtmanızdır. Maskülen giyim tarzı erkek kıyafetlerinin, kadın giyimine uyarlanması ile oluşur. Giyiminizle erkeksi bir duruş sergileyeceğiniz maskülen stilde, feminen yanınız ise geri planda kalır.  Özellikle kadınların iş dünyasında yer almasıyla maskülen giyim tarzı giderek yaygınlaşmıştır. Erkek egemen iş dünyasında havada uçuşan ceketler, kravatlar ve keskin çizgilere sahip pantolon ve ayakkabılar artık kadın giyimininde vazgeçilmezleri arasına girdi. Güçlü, idealist, kendi ayakları üzerinde duran kadın imajını pekiştiren ve destekleyen maskülen stil, günlük giyimde de kendine yer bulmaya başladı. Peki, size özel maskülen giyim tarzınızı nasıl oluşturacaksınız? 
Gündüzden Geceye Şıklığınızı Taşıyacak Triko Parçalar
Sizi gündüzden geceye her durumda kurtaracak triko parçaları birlikte incelemeye var mısınız? Hayat dinamiktir, her an sizlere sürprizler sunabilir. Dolabınız gün içerisinde yaşayacağınız sürprizlere hazır mı? Gardırobunuzu incelediniz mi? Gündüz evden işe giderken giydiğiniz kombininiz ile gece katılabileceğiniz davete devam edebiliyor musunuz? Eğer gardırobunuzda triko parçalar varsa, bu sorunun cevabı sizler için ‘evet’ olur.  Triko parçalar girdikleri kombinleri şıklaştıran özel parçalardır. Hatta tek başına zahmet şıklığın anahtarıdır da diyebiliriz. 
Enerjinin Rengi Turuncu ile Stilinize Renk Katın!
Renk, bir kıyafetin makyajıdır. Herhangi bir parçanın güzelliği tercih edilen birbirinden farklı renkler ile bambaşka anlamlar kazanır. Sarı rengin yarattığı enerji ile toz pembenin romantik havası birbirinden farklı şıklıkları ortaya çıkartabilir. Renk tercihlerinizde hem o parçayı kullanabileceğiniz alanlar hem de ruh haliniz oldukça etkilidir. Resmi bir çalışma ortamına sahip olanlar ile rahat bir çalışma ortamına sahip olanların renk tercihleri birbirinden oldukça büyük farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar günlük hayatta tercih edilen kıyafetleri ve renkleri de fazlasıyla etkilemektedir. Ancak yaz mevsimi bu tercihlerde köklü değişikliklere yön verebilir. Yaz mevsimi yüksek enerjili havası, tatili ve neşeyi anımsatması yönüyle kıyafet tercihlerinde hem daha konforlu hem de daha renkli parçaların seçilmesine etki edebilir. Bu yaz, neşeyi ve eğlenceyi stiline yansıtanların yazı olacak. 
Yaz Aylarında Triko Nasıl Giyilir: En Rahat 5 Kombin
riko mevsimsizdir. Triko, yünün özel örgü makinelerinde işlenmesi ile oluşan bir kumaştır. İçeriğindeki yün sayesinde ısı konforu sağlan kumaş, aralıklı örgüsü ile yaz aylarında sizleri serin tutar. Örgü yapısı ile doğal ve zahmetsiz şıklık sağlayan triko parçalarınızı dört mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Her mevsim şık, kaliteli ve stil sahibi kombinler için trikoyu tercih edin. 
Kombinlerin Vazgeçilmezi Gömlek Modelleri
Gömlek, kadın giyiminde vazgeçilmez bir parçadır. Çünkü bir gömlekle onlarca farklı kombine imza atabilirsiniz. Ayrıca her duruma uygun gömlek bulabilirsiniz. Gömlek, girdiği tüm kombinlere şık ve elegan bir görüntü ekler. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.