After Party Elbisesi Nasıl Seçilir?

After Party Elbisesi Nasıl Seçilir?

After Party Elbisesi Nasıl Seçilir?


 
Son yıllarda gelin adaylarının bekarlığa veda, kına gecesi ve düğünden sonra en çok önem verdiği after party organizasyonları hızla moda oldu. After party, kına gecesi ve düğünden farklıdır. Çünkü after party organizasyonlarında akraba ve yakın olunmayan misafir bulunmaz. Gelinin ve damadın samimi olduğu arkadaşları ile bir arada olduğu rahatça eğlendiği partilerdir. 
 
Düğün süreci genellikle yorucu ve stesli geçer. Bu yüzden düğünden sonra genellikle sadece arkadaşlarla birlikte eğlenilen after party organizasyonları düzenlenir. Hem stresin atıldığı hem de doyasıya eğlenilen bu partide şık olmanız kadar rahat olmanız da önemlidir. After party düzenlemeyi düşünüyorsanız, seçeceğiniz elbisenin konforlu ve şık olmasına özen göstermelisiniz. 
 

Düğün Sonrası After Party Kıyafetleri Nasıl Seçilir?


 
Özenle seçtiğiniz gelinliğiniz kadar düğünden sonra katılacağınız after party kıyafetinizde önemlidir. Seçeceğiniz kıyafet gelin olduğunuzu belli etmelidir. Bu parti sizin için düzenleniyor ve düğünde olduğu gibi partinin de gelini sizsiniz. Bu yüzden gelinliğinize yakın ya da gelinlik havasında rahat bir elbise seçebilirsiniz. Kıyafetinizi seçerken parti konseptinizi öncelikli tutmalısınız. Konseptinize ve vücut tipinize uygun kıyafetleri tercih edin. İster mini, isterseniz de uzun elbiseleri seçebilirsiniz.
 
After party kıyafetiniz, gelinliğiniz gibi beyaz, bej, kemik ya da nude tonlarında olabilir. Çünkü bu gecenin gelini hala sizsiniz. Zarafetinizi öne çıkartacak pullu, tüllü ve dantelli detaylara sahip olabilir. After party için zarif şıklığınızı yansıtacağınız rahat kıyafetlere öncelik vermeyi ihmal etmeyin.
 

Rahatlığınızı Ön Planda Tutun


 
Evlilik işlemleri, ev alışverişi, gelinlik ve damatlık seçimi, düğüm mekanı, organizasyon, kına ve düğün derken yoruldunuz. Hayal ettiğiniz düğünü tamamladıktan sonra şimdi sıra akrabalardan ve yakınlığınızın olmadığı misafirlerden uzakta gönlünüzce eğlenmekte. Bu gece sizin geceniz, evlilik sürecinin tüm stresini dostlarınızla eğlenerek atacağınız gecede rahatlığınızdan ödün vermeyin. 
 
After party elbiseniz gelin olduğunuzu belli ettiği kadar ne kadar rahat ve eğlenmeye hazır olduğunuzu gösterebilmelidir. Bunun için korseli ve gece boyu sizi sıkacak bir kıyafet yerine içinde özgür olacağınız modelleri tercih edebilirsiniz. Uçuşan etekleri ile tüm bedeninizi saran ama sizi sıkmayan bir kıyafet after party için ideal olabilir. Genellikle tek parça bir elbise tercih edilse de siz iki parçadan oluşan bir kıyafetle rahat edecekseniz, onu seçebilirsiniz. Ya da tüm tabuları yıkarak kendinizi en rahat hissedeceğiniz ve en şık kombininizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Unutmayın, önemli olan kendinizi rahat ve özgür hissetmenizdir. Kendinizi özgür hissettiğiniz kıyafetlerle şıklığınızı daha kolay yansıtırsınız. 
 
After party kombininizde kullanacağınız ayakkabıyı kısa topuk ya da düz seçmenizi öneririz. Çünkü düğünde yüksek topuklular ile tüm gece gezdiniz. Şimdi rahat etme zamanınız. 
 

Konseptinize Uygun Kıyafetler Seçin


 
Nasıl ki düğün konseptinize uygun bir gelinlik belirlediyseniz, after party kıyafetinizi de konseptinize uygun seçmelisiniz. After party konseptiniz nostaljik çizgilere sahipse seçeceğiniz kıyafet nostaljik ve zarif olmalıdır. Modern çağ ve gelecek konseptli bir after party planladıysanız kıyafetiniz mini ve modern kesimlere sahip olmalıdır. Özgür bir konsept belirlediyseniz kıyafetiniz olabildiğince rahat ve misafirlerinizden şık olmalı.  Gecenin her zaman en şıkı olmanız, konseptinizle yüzde yüz uyumlu olmanıza bağladır. 
 
Sahil kenarında after party yapıyorsanız mini bir kıyafet seçebilirsiniz. Havuzbaşı konseptinde de rahatlığınızdan ödün vermeyeceğiniz uzun bir kıyafet seçebilirsiniz. Deniz ya da havuz kenarında yapacağınız parti için mayo ve mayo elbisesi kombini de düşünebilirsiniz. Sonuçta bu gece sizin geceniz, kuralları siz koyuyorsunuz. 
 
Gelinlik ve After Party Elbisenizi Bir Arada Kullanabilirsiniz
 
Son yıllarda düğünün ardından yapılan after party oranlarının artması sebebiyle artık gelinliklerde after party organizasyonlarına uyumlu yapılıyor. Düğününüz için özenle seçtiğiniz gelinliğinizi tabi ki after party için de kullanabilirsiniz. Ama bunun için uzun eteklerinden ve kollarından kurtulmanız gerekiyor. Gece boyu yerleri süpüren etekler yerine tarlatandan kurtulmuş ve kısa bir etek daha güzel olur. 
 
Gelinliğinizi alırken after part yapacağınızı söylerseniz, beğendiğiniz modeli after pary için uygun hale getirebilirler. Eteği ve kol detayları çıkan gelinliğinizle tüm gece partinin en rahat eden kişisi olabilirsiniz. Böylece hem gelinliğinizi doya doya kullanabilir hem de ek bir elbise maliyetinden kurtulabilirsiniz. 
 

 

 

Mini After Party Elbiseleriyle Dinamik Kombinler Yaratın


 
After partiler için en çok tercih edilen modeller genelde mini elbiselerdir. Rahatlığı ve şıklığı bir arada bulunduran mini parti elbiselerini tercih edebilirsiniz. Ya da partinizde mini gelinlikleri kullanabilirsiniz. 
 
Hareketli ve özgür bir gece için mini çan etekli bir elbise seçebilirsiniz. Daha iddialı ve şıklığınızla göz kamaştıracağınız bir parti için kısa tam kalıp tül ve dantel detaylı bir elbise giyebilirsiniz. 
 
After partinizi yaz akşamı ve açık bir mekanda yapıyorsanız üst kısmı büstiyerli mini bir elbise tercih edebilirsiniz. Kapalı mekanda after party planladıysanız bol payetli askılı mini bir elbise ile şıklığınızı yansıtabilirsiniz. Mini elbiselerinizle kısa topuklu ayakkabılar ya da sandaletler tercih ederek gece boyu rahat edebilirsiniz.

BENZER BLOG PAYLAŞIMLARI
Triko ve Kazak Arasındaki Fark Nedir?
Triko ve kazak sıklıkla birbiriyle karıştırılan iki farklı tanımdır. Triko bir kumaştır, kazak ise bir giysi türüdür. ‘Triko kazak’ diye bir giysi türü olduğu için triko ve kazak tanımları birbiriyle sıkça karışır. Hatta en konforlu kazaklar trikolardan üretildiği için, triko dendiği zaman akıllarda kazağın canlanması normaldir. Lakin triko sadece kazaktan ibaret değildir. Triko kumaştan aklınıza gelebilecek her giysinin en konforlu ve en şık hali üretilebilir.   test123
Siyah Elbiselerinizi Nasıl Daha Şık Hale Getirebilirsiniz?
Asaleti ve zarafetiyle siyah her alanda olduğu gibi giyimde de sıklıkla tercih edilen bir renktir. Kadın giyiminde özellikle elbiselerde sıkça kullanılan siyah, asil duruşuyla her kadının gardırobunda yer bulur. Peki, siyah elbiseler nasıl kombinlenir?  Siyah elbise, çoğu kadının ne giyeceğini bilmediği anlarda kurtarıcısı olurken özel gün ve davetlerde ise iddialı şıklığın anahtarı oluverir. Siyah elbiseler kadınlar için büyülü bir parçadır çünkü siyah elbiseler doğru kombinlerlerle her duruma ve her stile uygun hale gelir. 
Trençkot Temizliği
Bahar aylarının en özel parçalarından olan trençkotlar bakımı özen gerektiren parçalardan biri. Toprak tonlarında, soft ve açık renklerin hakim olduğu trençkot modası renk renk trençkotlarla bambaşka anlamlar kazanmaya da başladı. Birbirinden farklı tarzlarda, çarpıcı trençkot modellerini sokak modasına uygun şekilde kombinleyebilirsiniz. Trençkotlar her ne kadar şık ve zarif duruşlarıyla göz kamaştırsa da bu zarafeti korumak oldukça özen gerektirmektedir. Daha çok açık renklerin hakim olduğu bu parçaların temizlikleri zaman zaman zorlayıcı bir konu halini alabilir. Serin yaz akşamlarında ya da havaların her an değişim gösterebileceği bahar aylarında şıklığınızı ve konforunuzu daima ön planda tutmanıza yardımcı olan bu parçaları daha detaylı inceleyelim.
Maskulen Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?
Maskülen giyim tarzı, içinizdeki erkeksi yanı kıyafetlerinizle yansıtmanızdır. Maskülen giyim tarzı erkek kıyafetlerinin, kadın giyimine uyarlanması ile oluşur. Giyiminizle erkeksi bir duruş sergileyeceğiniz maskülen stilde, feminen yanınız ise geri planda kalır.  Özellikle kadınların iş dünyasında yer almasıyla maskülen giyim tarzı giderek yaygınlaşmıştır. Erkek egemen iş dünyasında havada uçuşan ceketler, kravatlar ve keskin çizgilere sahip pantolon ve ayakkabılar artık kadın giyimininde vazgeçilmezleri arasına girdi. Güçlü, idealist, kendi ayakları üzerinde duran kadın imajını pekiştiren ve destekleyen maskülen stil, günlük giyimde de kendine yer bulmaya başladı. Peki, size özel maskülen giyim tarzınızı nasıl oluşturacaksınız? 
Gündüzden Geceye Şıklığınızı Taşıyacak Triko Parçalar
Sizi gündüzden geceye her durumda kurtaracak triko parçaları birlikte incelemeye var mısınız? Hayat dinamiktir, her an sizlere sürprizler sunabilir. Dolabınız gün içerisinde yaşayacağınız sürprizlere hazır mı? Gardırobunuzu incelediniz mi? Gündüz evden işe giderken giydiğiniz kombininiz ile gece katılabileceğiniz davete devam edebiliyor musunuz? Eğer gardırobunuzda triko parçalar varsa, bu sorunun cevabı sizler için ‘evet’ olur.  Triko parçalar girdikleri kombinleri şıklaştıran özel parçalardır. Hatta tek başına zahmet şıklığın anahtarıdır da diyebiliriz. 
Enerjinin Rengi Turuncu ile Stilinize Renk Katın!
Renk, bir kıyafetin makyajıdır. Herhangi bir parçanın güzelliği tercih edilen birbirinden farklı renkler ile bambaşka anlamlar kazanır. Sarı rengin yarattığı enerji ile toz pembenin romantik havası birbirinden farklı şıklıkları ortaya çıkartabilir. Renk tercihlerinizde hem o parçayı kullanabileceğiniz alanlar hem de ruh haliniz oldukça etkilidir. Resmi bir çalışma ortamına sahip olanlar ile rahat bir çalışma ortamına sahip olanların renk tercihleri birbirinden oldukça büyük farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar günlük hayatta tercih edilen kıyafetleri ve renkleri de fazlasıyla etkilemektedir. Ancak yaz mevsimi bu tercihlerde köklü değişikliklere yön verebilir. Yaz mevsimi yüksek enerjili havası, tatili ve neşeyi anımsatması yönüyle kıyafet tercihlerinde hem daha konforlu hem de daha renkli parçaların seçilmesine etki edebilir. Bu yaz, neşeyi ve eğlenceyi stiline yansıtanların yazı olacak. 
Yaz Aylarında Triko Nasıl Giyilir: En Rahat 5 Kombin
riko mevsimsizdir. Triko, yünün özel örgü makinelerinde işlenmesi ile oluşan bir kumaştır. İçeriğindeki yün sayesinde ısı konforu sağlan kumaş, aralıklı örgüsü ile yaz aylarında sizleri serin tutar. Örgü yapısı ile doğal ve zahmetsiz şıklık sağlayan triko parçalarınızı dört mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Her mevsim şık, kaliteli ve stil sahibi kombinler için trikoyu tercih edin. 
Kombinlerin Vazgeçilmezi Gömlek Modelleri
Gömlek, kadın giyiminde vazgeçilmez bir parçadır. Çünkü bir gömlekle onlarca farklı kombine imza atabilirsiniz. Ayrıca her duruma uygun gömlek bulabilirsiniz. Gömlek, girdiği tüm kombinlere şık ve elegan bir görüntü ekler. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.