Filtreleme Kapat
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
ETİKETLER
{{ SELECTED.TEXT }}
Kaban
Sıralama Kapat
Alfabetik A-Z
Alfabetik Z-A
Yeniden Eskiye
Eskiden Yeniye
Fiyat Artan
Fiyat Azalan
Rastgele
Puana Göre
Varsayılan Sıralama

Triko Kaban

Örülerek dokunan ve bu nedenle diğer kaban türlerinden daha pahalı olan triko kaban modelleri, sonbahar mevsiminden itibaren moda tutkunlarının dikkatini bir hayli çeker. Bu nedenle özel günlerde, davetler ve arkadaşlarla olan buluşmalarda sıklıkla tercih edilen triko kabanlar, gerçek bir şıklığın en önemli adresidir. Renk, desen ve şekil açısından pek çok farklı kaban modellerinden söz edilebildiği için Mısırlı, sizlere triko kaban modellerinin rehberliğini yapmaktadır. Şimdi sizlere bu nadide kaban modellerinden, kombinlenmesinden ve bakımından söz edelim.

Kadın Kaban Modelleri

Kabanlar soğuk kış aylarında bedeninizi ısıtmanın yanı sıra, bu aylarda şık ve stil sahibi kişiler olabilmenizi sağlar. Pek çok kaban modeli de, katıldığınız ortamlarda sizin eşsiz bir görünüme sahip olmanız için uygun kombin oluşturmanıza imkan verir. İşte bu modeller arasında yer alan kadın triko kaban çeşitleri, kombinlerinizin eşsiz dokunuşu olarak dikkat çekecektir. Peki, en gözde kadın kaban modelleri hangileridir?

 • Kaşe Kabanlar
 • Deri ve Kaz Tüyü Kaban
 • Peluş Kaban
 • Yünlü Kaban
 • Ekose Kaban
 • Uzun Kaban

Yukarıda adı geçen kaban modellerinin yanı sıra, tarzınıza ve yaşantınıza en uygun kaban modellerini bulabilirsiniz. Üstelik kış aylarında kombin yapmakta zorlanan kadınlar için de triko kaban modelleri tam bir kurtarıcı ve kombinin mimarı konumunda yer alacaktır. Peki, triko kabanlar ve montları kombinlemek için nelere dikkat edilmelidir?

Triko Kaban ve Mont Nasıl Kombinlenir?

Montlar ve kabanlar, bizleri soğuktan koruyan bir giyim ürünleri olsalar da, kombinlerimizin odak noktası olmak durumundalar. Çünkü üzerimize giydiğimizde bizi çepeçevre saracakları için, doğru kaban ya da mont seçimi yapmak çok fazla hassasiyet gerektirir. Renk, doku, model ve şekil gibi pek çok faktör de bunların arasında yer alır. Peki, bu kadar mı? Elbette ki değil. İyi bir kombin yapmak için, kaban ve montların gözde olması gerekir. Şimdi sizlere gözde kombin tekniklerinden bahsedelim.

 • Günümüz moda anlayışında artık kabanlar uzun. Haliyle uzun kabanları kombinlemek için de, içerisinde renk uyumu ön plana çıkarılması gerekir. Ton Sür Ton da kaban kombinlemesinde çok önemli rol oynayacaktır.
 • Triko yünlü bir kumaş olduğu için, kaban içerisinde de triko tarzı kumaşlar tercih edilebilir. Bu şekilde doku uyumundan sonra sıra renk uyumuna kalacaktır.
 • Kış aylarında giysilerimizin kumaşları genellikle yünlü olduğu için, kaban tercihleri trikodan yana olur. Bu nedenle uzun triko kabanların yanı sıra, ekose kabanlar da bu tip kombinler için önemli bir seçenek olabilir.>

Triko mont ve kaban modelleri ile zevkiniz ve yaşantınıza uygun kombinler çıkarmak artık çok kolay. Özellikle triko seçenekleri, modaya uygun bireyler olmanız için harika bir fırsat. Mısırlı kaban modelleri arasında, tarzınıza ve zevkinize uygun pek çok kaban modeline de ulaşabilirsiniz. Peki, triko bu kadar önemli bir kumaş ise, bakımının nasıl yapılması gerekir?

Triko Kaban Bakımı

Diğer giysilerimize göre, triko tarzı giysilerimizin bakımı zahmetli olur. Çoğu zaman yanlış programda yıkadığımız için solan ya da küçülen pek çok giysimiz olmuştur. Ancak bunun önüne geçemez miyiz? Elbette geçeriz. İşte triko kabanların bakımında aşağıdaki altın değerinde önerilere dikkat etmeniz gerekir:

 • Yıkama talimatına uymanız, 30 derece ve üzerinde triko kabanlarınızı yıkamamanız gerekir.
 • Elde, çok fazla çitilemeden yıkamak çok daha avantajlı olacaktır.
 • Kurutma işlemini kurutma makinesinde yapmamalısınız. Doğal bir şekilde kuruması kaban bakımınız için oldukça önemlidir.

Çok değerli bir kumaş türü olan triko, bakımı ile de tercih edenleri uğraştırabilir. Ancak yukarıdaki değerli önerilere dikkat ederseniz, sizler de triko kabanlarınız ile katıldığınız ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Mısırlı kaban modellerini, Triko Kaban kategorisinden inceleyebilirsiniz.