Hesabım Kapat
Sepetim
Sepetim
Güneşin Işıltısı Sarı Renk Nasıl Kombinlenir?

Güneşin Işıltısı Sarı Renk Nasıl Kombinlenir?

Güneşin Işıltısı Sarı Renk Nasıl Kombinlenir?

 

Yazın enerjisini yansıtan sarı, insanlara neşe verir. Mutluluk veren sarı aynı zamanda güven hissini de uyandırır. Bu canlı ve güven veren karakteri nedeniyle sarı rengi giyimde de sıkça karşımıza çıkar.

 

Güneşin sıcaklığını kombinlerinizde yaşattan sarı rengini doğru kullanmak şıklığınız için önemlidir. Eğer cilt alt tonunuz izin veriyorsa sarı rengini kombinlerinizde kullanarak şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz.

 

Yaz aylarında sıcak ve parlak sarı tonlarında kıyafetler tercih ederek enerjinizi yükseltebilirsiniz. Sonbahar ve kış aylarında mat ve sarı tonlarında kıyafetler tercih ederler güvenilir kişilinizi yansıtabilirsiniz.

 

Sarının Işıltısıyla Göz Alıcı Kombinler

 

Sarı, tek başına ışıldayan ve enerjisi yüksek bir renktir.  Sarı ve sarı tonlarında kıyafetlerinizle oluşturacağınız kombinlerle şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz.

 

Canlı ve parlak sarı renkli kıyafetlerinizi, nötr diyebileceğimiz ekru ve beyaz gibi parçalarla kombin yaparak haraketli stilinizi ortaya çıkartabilirsiniz.

 

Sarının çarpıcılığını daha da gözler önüne çıkartmak istediğiniz zamanlarda koyu parçalar ile birlikte kombin yapabilirsiniz.

 

 

Sarı Renk Nasıl Kombinlenir?

 

Sarı parçalarınızı enerjinizi yükseltecek ve gün boyu şıklığınızı koruyacak şekilde nasıl kombin yapacağınızı öğrenmek ister misiniz?

 

Sarı, enerjik ve şık olduğu kadar kombin yapması da zor bir renktir.  Doğru parçalarla birlikte kullanıldığı zaman şıklığınızı arttıran sarı, yanlış renklerle bir araya geldiği zaman ise rüküş gözükmenize sebep olabilir.

 

Sarı ve sarının tonlarına göre şık kombinler için iki önerimiz olacak. Birincisi sarının kontrast  renklerini kullanarak zıtlıkların şıklığından yararlanabilirsin. Ayrıca sarıyı öne çıkarmak ve canlılığıyla parlamak istediğiniz zamanlar için soft renkleri ya da pastel tonları kullanabilirsiniz.

 

Sarıyı kombinlemenin zorluğundan bahsettiğimiz gibi bazı yüzde yüz uyum gösterdiği renklere de değinmeliyiz. Sarı ile en çok yakışan renkler arasında lila, mavi, siyah ve gri yer alıyor. Sarının ton ve parlaklığına göre ona en uyum sağlayan parlaklıkta ve tonda rengi kullanmanızda fayda var.

 

Sonbahar ve kış aylarında sarı kazaklarınızı siyah pantolonlarınız ile kombin yaparak klasik şıklığın tadını çıkarabilirsiniz.

 

Sarı triko eteğinizi lila triko bluzunuzla kombin yaparak enerjik bir iş günü geçirebilirsiniz.

 

Ekru pantolon, krem atlet ve sarı ceket ile katılacağınız davetlerde göz kamaştırabilirsiniz.

 

 

Sarı Elbise Kombinleri Nasıl Yapılır?

 

Sarının tüm enerjisinden ve şıklığından yararlanabileceğiniz ideal parça sarı elbiselerdir. Sarı elbiseler kendi başına şık parçalardır. Bu yüzden sarı elbisenizin şıklığını zedelemeden kombinlemeniz gerekir

 

Kare yaka, kolsuz, kısa sarı elbisenizi siyah triko hırka ve siyah spor ayakkabı ile kombinleyerek sportif şıklığınızı yansıtabilirsiniz.

 

Sarı dökümlü uçuşan eteklere sahip elbisenizi pastel yeşil ince bir kemer ile kullanabilirsiniz.

 

Sarı elbisenizle birlikte kullanacağınız aksesuarlarda, lila, mavi, siyah, yeşil, kahverengi, pudra ve beyaz tercih edebilirsiniz.

 

Elbisenize iddialı bir dokunuş yapmak istediğiniz zamanlarda mat kırmızı ve pastel yeşil gibi renkleri kullanabilirsiniz. Düz sarı elbisenizle mat kırmızı fular, kırmızı topuklu ayakkabı ve sarı minik bir çanta kullanabilirsiniz.

 

 

Sarı Pantolon Kombinlerinin Önemli Noktaları

 

Çoğu kadının kombinlerinde kullanmaktan kaçındığı ve riskli bulduğu sarı pantolonları eğer doğru kullanırsanız iddialı karakterinizi yansıtabilirsiniz.

 

Sarı pantolonunuzu, ekru gömlek ve siyah ceket ile kombin yaparak şık bir ofis günü geçirebilirsiniz.

 

Sarı kot pantolonu, lila bluz ile kombin yaparak günlük şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz.

 

Sarı Etek Kombinleriyle Işıltılı Şıklık

 

Şık kombinlerin anahtarı etekler. Şık ve zarif stilinizi rahatça yansıtabileceğiniz sarı etekleri dolabınızdan eksik etmeyin.

 

Sarı triko eteğinizi, pastel tonlarda gömlek ve triko kazaklarınızla kombin yapabilirsiniz. Böylece sonbaharın enerjisini stilinize yansıtabilirsiniz.

 

Siyah büstiyer, sarı uzun etek ve ekru ceket ile katılacağınız davetlerde şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz. 

 

Sarı Tunik Kombinlerin Detayları

 

Sarı tuniklerinizin altına ekru pantolon giyerek klasik stilinizi yansıtabilirsiniz. Sarı tuniklerinizi siyah tayt ve çizme ile kombin yaparak sportif şıklığın keyfini sürebilirsiniz.

 

Yeşil Sarı Kombinler

 

Sarı ile en sık kombinlenen canlı renk yeşildir. Yeşil ve sarı doğru kullanıldığı zaman şıklık kaçınılmazdır. Sarının pastel tonları ile pastel yeşiller doğru kombin için uyumludur. Ya da tam tersi neon sarı ile neon yeşil birlikte uyum gösterir. Lakin parlak sarı ile pastel bir yeşili beraber kullanmak şıklığınıza zarar verebilir. Bu yüzden mat sarı ile parlak yeşil kullanmaktan kaçının.

 

Mor Sarı Kombinler

 

Fazlasıyla hareketli ve farklı bir kombin için mor ve sarıyı birlikte kombinleyebilirsiniz. Mor klasik kesim takımın içerisine sarı bir bluz giyerek eğlenceli ama bir o kadar da karakteristik stilinizi yansıtabilirsiniz

BENZER BLOG PAYLAŞIMLARI
Triko ve Kazak Arasındaki Fark Nedir?
Triko ve kazak sıklıkla birbiriyle karıştırılan iki farklı tanımdır. Triko bir kumaştır, kazak ise bir giysi türüdür. ‘Triko kazak’ diye bir giysi türü olduğu için triko ve kazak tanımları birbiriyle sıkça karışır. Hatta en konforlu kazaklar trikolardan üretildiği için, triko dendiği zaman akıllarda kazağın canlanması normaldir. Lakin triko sadece kazaktan ibaret değildir. Triko kumaştan aklınıza gelebilecek her giysinin en konforlu ve en şık hali üretilebilir. 
Siyah Elbiselerinizi Nasıl Daha Şık Hale Getirebilirsiniz?
Asaleti ve zarafetiyle siyah her alanda olduğu gibi giyimde de sıklıkla tercih edilen bir renktir. Kadın giyiminde özellikle elbiselerde sıkça kullanılan siyah, asil duruşuyla her kadının gardırobunda yer bulur. Peki, siyah elbiseler nasıl kombinlenir?  Siyah elbise, çoğu kadının ne giyeceğini bilmediği anlarda kurtarıcısı olurken özel gün ve davetlerde ise iddialı şıklığın anahtarı oluverir. Siyah elbiseler kadınlar için büyülü bir parçadır çünkü siyah elbiseler doğru kombinlerlerle her duruma ve her stile uygun hale gelir. 
Trençkot Temizliği
Bahar aylarının en özel parçalarından olan trençkotlar bakımı özen gerektiren parçalardan biri. Toprak tonlarında, soft ve açık renklerin hakim olduğu trençkot modası renk renk trençkotlarla bambaşka anlamlar kazanmaya da başladı. Birbirinden farklı tarzlarda, çarpıcı trençkot modellerini sokak modasına uygun şekilde kombinleyebilirsiniz. Trençkotlar her ne kadar şık ve zarif duruşlarıyla göz kamaştırsa da bu zarafeti korumak oldukça özen gerektirmektedir. Daha çok açık renklerin hakim olduğu bu parçaların temizlikleri zaman zaman zorlayıcı bir konu halini alabilir. Serin yaz akşamlarında ya da havaların her an değişim gösterebileceği bahar aylarında şıklığınızı ve konforunuzu daima ön planda tutmanıza yardımcı olan bu parçaları daha detaylı inceleyelim.
Maskulen Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?
Maskülen giyim tarzı, içinizdeki erkeksi yanı kıyafetlerinizle yansıtmanızdır. Maskülen giyim tarzı erkek kıyafetlerinin, kadın giyimine uyarlanması ile oluşur. Giyiminizle erkeksi bir duruş sergileyeceğiniz maskülen stilde, feminen yanınız ise geri planda kalır.  Özellikle kadınların iş dünyasında yer almasıyla maskülen giyim tarzı giderek yaygınlaşmıştır. Erkek egemen iş dünyasında havada uçuşan ceketler, kravatlar ve keskin çizgilere sahip pantolon ve ayakkabılar artık kadın giyimininde vazgeçilmezleri arasına girdi. Güçlü, idealist, kendi ayakları üzerinde duran kadın imajını pekiştiren ve destekleyen maskülen stil, günlük giyimde de kendine yer bulmaya başladı. Peki, size özel maskülen giyim tarzınızı nasıl oluşturacaksınız? 
Gündüzden Geceye Şıklığınızı Taşıyacak Triko Parçalar
Sizi gündüzden geceye her durumda kurtaracak triko parçaları birlikte incelemeye var mısınız? Hayat dinamiktir, her an sizlere sürprizler sunabilir. Dolabınız gün içerisinde yaşayacağınız sürprizlere hazır mı? Gardırobunuzu incelediniz mi? Gündüz evden işe giderken giydiğiniz kombininiz ile gece katılabileceğiniz davete devam edebiliyor musunuz? Eğer gardırobunuzda triko parçalar varsa, bu sorunun cevabı sizler için ‘evet’ olur.  Triko parçalar girdikleri kombinleri şıklaştıran özel parçalardır. Hatta tek başına zahmet şıklığın anahtarıdır da diyebiliriz. 
Enerjinin Rengi Turuncu ile Stilinize Renk Katın!
Renk, bir kıyafetin makyajıdır. Herhangi bir parçanın güzelliği tercih edilen birbirinden farklı renkler ile bambaşka anlamlar kazanır. Sarı rengin yarattığı enerji ile toz pembenin romantik havası birbirinden farklı şıklıkları ortaya çıkartabilir. Renk tercihlerinizde hem o parçayı kullanabileceğiniz alanlar hem de ruh haliniz oldukça etkilidir. Resmi bir çalışma ortamına sahip olanlar ile rahat bir çalışma ortamına sahip olanların renk tercihleri birbirinden oldukça büyük farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar günlük hayatta tercih edilen kıyafetleri ve renkleri de fazlasıyla etkilemektedir. Ancak yaz mevsimi bu tercihlerde köklü değişikliklere yön verebilir. Yaz mevsimi yüksek enerjili havası, tatili ve neşeyi anımsatması yönüyle kıyafet tercihlerinde hem daha konforlu hem de daha renkli parçaların seçilmesine etki edebilir. Bu yaz, neşeyi ve eğlenceyi stiline yansıtanların yazı olacak. 
Yaz Aylarında Triko Nasıl Giyilir: En Rahat 5 Kombin
riko mevsimsizdir. Triko, yünün özel örgü makinelerinde işlenmesi ile oluşan bir kumaştır. İçeriğindeki yün sayesinde ısı konforu sağlan kumaş, aralıklı örgüsü ile yaz aylarında sizleri serin tutar. Örgü yapısı ile doğal ve zahmetsiz şıklık sağlayan triko parçalarınızı dört mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Her mevsim şık, kaliteli ve stil sahibi kombinler için trikoyu tercih edin. 
Kombinlerin Vazgeçilmezi Gömlek Modelleri
Gömlek, kadın giyiminde vazgeçilmez bir parçadır. Çünkü bir gömlekle onlarca farklı kombine imza atabilirsiniz. Ayrıca her duruma uygun gömlek bulabilirsiniz. Gömlek, girdiği tüm kombinlere şık ve elegan bir görüntü ekler. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.