Hesabım Kapat
Sepetim
Sepetim
Asaletin Rengi Saks Mavisi ile Şıklığı Yakalayın

Asaletin Rengi Saks Mavisi ile Şıklığı Yakalayın

Asaletin Rengi Saks Mavisi ile Şıklığı Yakalayın

Renkler hayatımızın her alanında çok büyük bir öneme sahiptir. Renklerin görselliklerinin dışında insanların bilinçaltlarında yarattıkları algılar asıl büyük öneme sahip olan konudur. Aynı durum kıyafetlerimizde, aksesuarlarımızda, ojelerimizde ve tüm yaşam alanlarımızda tercih ettiğimiz renklerde de geçerlidir. Karamsar insanlar genel olarak koyu tonları tercih ederken neşeli insanlar daha canlı renkleri tercih ederler. Bu durum da bir sarmala sebep olur. Çünkü, renkler algılarımızın dışında ruh halimizi de etkileyen önemli bir role sahiptir. Alışverişlerde gözünüz sıklıkla zaten dolabınızda var olan renklere doğru yol alır. Bu da çoğu zaman alışkanlıklardan ve sevdiğiniz renkleri daha hızlı algılamanızdan kaynaklanır. 

Saks Mavisi ile Uyumlu Renkler

Başta da belirttiğimiz gibi her rengin uyandırdığı bir his ve algı vardır. Saks mavisi, gücü, otoriteyi ve zarafeti temsil eden renklerden biridir. Yoğun bir renk olmasından dolayı hem oldukça göz alıcı hem de uyumsuz olması durumunda boğucu bir görünüme bürünebilir. Oldukça dikkatli kullanılması gereken bu cesur renk küçük dokunuşlarla birbirinden farklı birçok şıklığın yolunu açabilir. Saks mavisinin en uyumlu olduğu renklerin başında tabi ki beyaz renk yer alıyor. Beyazın sadelik ve dinginlik veren imajıyla bir araya gelen saks mavisi, yumuşayarak daha da ön plana çıkıyor. Sert imajını beyazla kırarak zarafeti öne almak istiyorsanız saks mavisi trençkotunuz ile kemik rengi cigarette pantolonunuzu kombinlemenizi öneririz. Sokak stiline göz kırpan saks mavisi trençkotunuz ve zarif bir şıklığa sahip cigarette pantolonunuz ile birbirinden farklı tarzlardaki parçaların zıt şıklığından faydalanabilirsiniz. Daha canlı ve neşeli kombinler yaratmak istediğiniz günlerde ise turuncu ile saks mavisini keyifle buluşturabilirsiniz. Saks mavisi ile turuncunun harika bir uyumu vardır ancak bu uyum için dengeli bir kombin yaratmanız önemlidir. Her iki rengin de baskın olduğu kombinler göz yorucu bir hal alabilir. Baskın renklerin bir arada tercih edildiği kombinler renklerden birinin soft tonlarının tercih edilmesiyle oldukça dengeli bir hal alabilir. Açık şeftali tonlarında bluzlarınız ile saks mavisi triko pantolonunuzu keyifle kombinleyebilirsiniz. Ancak eğer bu parçalardan biri dış giyim parçalarındansa her ikisinin de baskın tercih edilmesi göz yorucu olmayabilir. Aynada gördüğünüz sizi mutlu ediyorsa zaten çok şıksınız demektir. Bir diğer uyumlu ve neşeli renk ise; sarı. Saks mavisini sarının her tonuyla bir araya getirebilir ve çok farklı şıklıklar yakalayabilirsiniz. Spor kombinlerinizde bu iki rengin bir araya gelmesi çok şık bir görüntü yaratacaktır. Ancak saks mavisini gece davetlerine hazırlanırken kullanmayı düşünüyorsanız ilk tercihleriniz sarı, turuncu gibi canlı renklerden yana olmamalı. Özel bir davete hazırlanırken zarafetinizi taçlandırabilecek olan saks mavisini aksesuarlarınızla tamamlamanız, tek renk olarak tercih etmeniz önerimizdir.

Saks Mavisi Triko Parçalar ile Nasıl Kombin Yapabilirim?

Balıkçı yaka triko kazaklardan, midi elbiselere kadar birçok farklı parçada ışıltı yaratan saks mavisi kombinlerinize daima elegan bir hava katar. Saks mavisi elbiseleri günlük hayatınız için oluşturduğunuz kombinlerinize dahil edebileceğiniz gibi özel davetlerde de sıklıkla tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınız için tercih ettiğiniz saks mavisi parçaları kontrast renklerle bir arada kullanarak daha casual bir hava yakalayabilirsiniz. Ancak özel davetler için kombin yapıyorsanız bu rengin en yakın arkadaşları genellikle siyah, altın sarısı ve gümüş rengi olacaktır. Siyah, her renkle olduğu gibi saks mavisi ile de çok büyük bir uyuma sahiptir ancak ağır bir hava yaratmasından dolayı sıklıkla gece davetlerinde tercih edilmesini öneririz. Bu. Noktada tercih ettiğiniz parçaların stilleri de büyük bir öneme sahip tabi ki. Saks mavisi oversize trençkotunuzla siyah bol kesim triko pantolonunuz keyifle kombinleyebilir ve günlük stiliniz için de sıklıkla tercih edebilirsiniz. Ancak burada sözünü ettiğimiz, saks mavisi bir ceket ve siyah kalem eteğiniz ise yaşınızı olduğundan daha büyük ya da tarzınızı olduğundan daha olgun gösterebilir. 

Saks Mavisi Elbise ile Hangi Aksesuarları Kullanabilirim?

Gece davetlerinde saks mavisi elbiseniz ile aksesuarlarınızı bir araya getirerek göz kamaştırabilirsiniz. Altın ve gümüş takılarınız tam da saks mavisini tamamlamak için hazırlanmış olabilirler. Göğüs dekolteli, triko elbiseniz ile tek parçanın şıklığını yakalayabilir, aksesuarlarınızla şıklığınızı öne çıkartabilirsiniz. Bohem giyim tarzına sahipseniz de saks mavisini özellikle öneririz. Saks mavisi parçalarla birbirinden farklı büyüklükte birçok gümüş takınızı kullanabilir ve harika bir imaj yakalayabilirsiniz. Ancak lüks bir otelin balo salonunda gerçekleştirilecek olan davete katılacaksanız saks mavisi elbisenizi altın rengi takılarınızla vurgulayabilirsiniz. Günlük hayatınızda oluşturduğunuz kombinlerinizde ise açık mavi tonlarında fularlarınızı kemer, bileklik ya da saç aksesuarı olarak değerlendirebilirsiniz. Saks mavisi baskın ve yoğun bir renk olmasının yanı sıra birbirinden farklı birçok renk ile de uyumu yakalayabilen bir renktir. Bu uyum aksesuar tercihlerinde de büyük kolaylık sağlamaktadır. Tarzınıza bağlı olarak büyük gümüş kolyelerden, altın rengi aksesuarlardan ve sportif bir imaj yakalamanıza yardımcı olacak birbirinden farklı birçok materyalden yararlanabilirsiniz.

BENZER BLOG PAYLAŞIMLARI
Triko ve Kazak Arasındaki Fark Nedir?
Triko ve kazak sıklıkla birbiriyle karıştırılan iki farklı tanımdır. Triko bir kumaştır, kazak ise bir giysi türüdür. ‘Triko kazak’ diye bir giysi türü olduğu için triko ve kazak tanımları birbiriyle sıkça karışır. Hatta en konforlu kazaklar trikolardan üretildiği için, triko dendiği zaman akıllarda kazağın canlanması normaldir. Lakin triko sadece kazaktan ibaret değildir. Triko kumaştan aklınıza gelebilecek her giysinin en konforlu ve en şık hali üretilebilir. 
Siyah Elbiselerinizi Nasıl Daha Şık Hale Getirebilirsiniz?
Asaleti ve zarafetiyle siyah her alanda olduğu gibi giyimde de sıklıkla tercih edilen bir renktir. Kadın giyiminde özellikle elbiselerde sıkça kullanılan siyah, asil duruşuyla her kadının gardırobunda yer bulur. Peki, siyah elbiseler nasıl kombinlenir?  Siyah elbise, çoğu kadının ne giyeceğini bilmediği anlarda kurtarıcısı olurken özel gün ve davetlerde ise iddialı şıklığın anahtarı oluverir. Siyah elbiseler kadınlar için büyülü bir parçadır çünkü siyah elbiseler doğru kombinlerlerle her duruma ve her stile uygun hale gelir. 
Trençkot Temizliği
Bahar aylarının en özel parçalarından olan trençkotlar bakımı özen gerektiren parçalardan biri. Toprak tonlarında, soft ve açık renklerin hakim olduğu trençkot modası renk renk trençkotlarla bambaşka anlamlar kazanmaya da başladı. Birbirinden farklı tarzlarda, çarpıcı trençkot modellerini sokak modasına uygun şekilde kombinleyebilirsiniz. Trençkotlar her ne kadar şık ve zarif duruşlarıyla göz kamaştırsa da bu zarafeti korumak oldukça özen gerektirmektedir. Daha çok açık renklerin hakim olduğu bu parçaların temizlikleri zaman zaman zorlayıcı bir konu halini alabilir. Serin yaz akşamlarında ya da havaların her an değişim gösterebileceği bahar aylarında şıklığınızı ve konforunuzu daima ön planda tutmanıza yardımcı olan bu parçaları daha detaylı inceleyelim.
Maskulen Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?
Maskülen giyim tarzı, içinizdeki erkeksi yanı kıyafetlerinizle yansıtmanızdır. Maskülen giyim tarzı erkek kıyafetlerinin, kadın giyimine uyarlanması ile oluşur. Giyiminizle erkeksi bir duruş sergileyeceğiniz maskülen stilde, feminen yanınız ise geri planda kalır.  Özellikle kadınların iş dünyasında yer almasıyla maskülen giyim tarzı giderek yaygınlaşmıştır. Erkek egemen iş dünyasında havada uçuşan ceketler, kravatlar ve keskin çizgilere sahip pantolon ve ayakkabılar artık kadın giyimininde vazgeçilmezleri arasına girdi. Güçlü, idealist, kendi ayakları üzerinde duran kadın imajını pekiştiren ve destekleyen maskülen stil, günlük giyimde de kendine yer bulmaya başladı. Peki, size özel maskülen giyim tarzınızı nasıl oluşturacaksınız? 
Gündüzden Geceye Şıklığınızı Taşıyacak Triko Parçalar
Sizi gündüzden geceye her durumda kurtaracak triko parçaları birlikte incelemeye var mısınız? Hayat dinamiktir, her an sizlere sürprizler sunabilir. Dolabınız gün içerisinde yaşayacağınız sürprizlere hazır mı? Gardırobunuzu incelediniz mi? Gündüz evden işe giderken giydiğiniz kombininiz ile gece katılabileceğiniz davete devam edebiliyor musunuz? Eğer gardırobunuzda triko parçalar varsa, bu sorunun cevabı sizler için ‘evet’ olur.  Triko parçalar girdikleri kombinleri şıklaştıran özel parçalardır. Hatta tek başına zahmet şıklığın anahtarıdır da diyebiliriz. 
Enerjinin Rengi Turuncu ile Stilinize Renk Katın!
Renk, bir kıyafetin makyajıdır. Herhangi bir parçanın güzelliği tercih edilen birbirinden farklı renkler ile bambaşka anlamlar kazanır. Sarı rengin yarattığı enerji ile toz pembenin romantik havası birbirinden farklı şıklıkları ortaya çıkartabilir. Renk tercihlerinizde hem o parçayı kullanabileceğiniz alanlar hem de ruh haliniz oldukça etkilidir. Resmi bir çalışma ortamına sahip olanlar ile rahat bir çalışma ortamına sahip olanların renk tercihleri birbirinden oldukça büyük farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar günlük hayatta tercih edilen kıyafetleri ve renkleri de fazlasıyla etkilemektedir. Ancak yaz mevsimi bu tercihlerde köklü değişikliklere yön verebilir. Yaz mevsimi yüksek enerjili havası, tatili ve neşeyi anımsatması yönüyle kıyafet tercihlerinde hem daha konforlu hem de daha renkli parçaların seçilmesine etki edebilir. Bu yaz, neşeyi ve eğlenceyi stiline yansıtanların yazı olacak. 
Yaz Aylarında Triko Nasıl Giyilir: En Rahat 5 Kombin
riko mevsimsizdir. Triko, yünün özel örgü makinelerinde işlenmesi ile oluşan bir kumaştır. İçeriğindeki yün sayesinde ısı konforu sağlan kumaş, aralıklı örgüsü ile yaz aylarında sizleri serin tutar. Örgü yapısı ile doğal ve zahmetsiz şıklık sağlayan triko parçalarınızı dört mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Her mevsim şık, kaliteli ve stil sahibi kombinler için trikoyu tercih edin. 
Kombinlerin Vazgeçilmezi Gömlek Modelleri
Gömlek, kadın giyiminde vazgeçilmez bir parçadır. Çünkü bir gömlekle onlarca farklı kombine imza atabilirsiniz. Ayrıca her duruma uygun gömlek bulabilirsiniz. Gömlek, girdiği tüm kombinlere şık ve elegan bir görüntü ekler. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.