Hesabım Kapat
Sepetim
Sepetim
Gündüzden Geceye Şıklığınızı Taşıyacak Triko Parçalar

Gündüzden Geceye Şıklığınızı Taşıyacak Triko Parçalar

Sizi gündüzden geceye her durumda kurtaracak triko parçaları birlikte incelemeye var mısınız? Hayat dinamiktir, her an sizlere sürprizler sunabilir. Dolabınız gün içerisinde yaşayacağınız sürprizlere hazır mı?

Gardırobunuzu incelediniz mi? Gündüz evden işe giderken giydiğiniz kombininiz ile gece katılabileceğiniz davete devam edebiliyor musunuz? Eğer gardırobunuzda triko parçalar varsa, bu sorunun cevabı sizler için ‘evet’ olur. 

Triko parçalar girdikleri kombinleri şıklaştıran özel parçalardır. Hatta tek başına zahmet şıklığın anahtarıdır da diyebiliriz. 


Aynı Triko Parçalar Gündüz ve Gece Nasıl Kullanılabilir?

Gündüz siyah kare yaka triko elbiseniz, kısa topuklu ayakkabılarınız ve ceketinizle ofise gittiniz. Gün içerisinde akşama bir yemeğe davet edildiniz ve ofisten eve geçip üzerinizi değiştirecek vaktiniz yok. Lakin, siz trikonun şıklığını sevenlerdensiniz, bu yüzden akşam gerçekleşecek davette aynı kombinle devam edebilirsiniz. Nasıl mı? Siyah ve triko elbise gardırobunuzun kurtarıcısı parçasıdır. Zaten her duruma uyacak şıklıktaki elbisenizle ofise gitmiştiniz. Şimdi ceket yerine hafif şifon kırmızı bir gömlek, ince kırmızı bir kemer ve topuklu ayakkabı ile akşam için çağırıldığınız davete gidebilirsiniz. 

Bu sefer senaryoyu biraz değiştirelim ve akşam katılmanız gereken davetten haberiniz olduğunu düşünerek sabahtan kombininizi yapalım. Triko camel cigarette pantolon, gömlek, ceket ve düz ayakkabılarınız ile ofis şıklığınızı tamamlayın. Gece içinse yanınıza bir tane krem ya da kemik crop top, topuklu ayakkabı ve blazer ceket ekleyin ve geceye hazırsınız. 

Triko parçalar her durumda her kombine uyar ve sizin kurtarıcı parçalarınız olur. 


Triko Parçalarla İki Farklı Kombin Oluştururken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şıklığı ve rahatlığı ile her duruma uygun kombinler yapabileceğiniz triko parçalarla iki farklı kombin yapmanın püf noktası nedir? 

Gündüz ve gece kombini yaparken dikkat etmeniz gereken ilk nokta aynı parçayı kullanacaksanız, sabah kombinin ruhuyla gece kombininin ruhunum farklı olmasıdır. Gündüz ofis şıklığınız için oluşturduğunuz resmi ve keskin kombin, gece ise daha sıcak ve yumuşak bir tarza sahip olmalıdır. 

Ofis şıklığınızı taçlandıran triko eteğinizi gece kullanmak istediğiniz zamana katılacağınız mekana ve etkinliğe bakarak bir kombin oluşturmanız gerekir. Triko eteğinizin üzerine triko crop top ve hırka giyerek gece bir eğlenceli bir davete katılabilirsiniz. Triko eteğinizin üzerine giyeceğiniz triko atlet ve ceketle de gece katılmanız gereken bir iş yemeğine gidebilirsiniz. Yani her kombinde olduğu gibi aynı triko parçayla iki farklı kombin yaparken de gideceğiniz mekan ve etkinliği baz alarak hareket etmelisiniz. 

Gündüzden Geceye Taşıyabilecek Ortak Parçalar Neler Olmalı?

Gündüzden geceye kullanabileceğiniz ortak parça tabi ki ilk olarak, her kadının gardırobunun kurtarıcı triko elbiselerdir. Triko elbiseler, hem gündüz hem de gece kombinlerinize uyum sağlar. Ayrıca triko etek, triko hırka, triko crop top ve triko atletlerle ile muhteşem gece kombinlerine imza atarken, rahatlığınızdan ödün vermeden ofis şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. 

Gündüz ofise şıklığınız için kullandığınız triko eteğiniz ile gece kombinleri yapabilirsiniz. Triko atletlerinizi şort ve mini eteklerinizle kombin yaparak gece kombinleri oluşurabilirsiniz. Gece ve gündüz kombinlerinde kullanabileceğiniz ortak parçaları triko seçmeye özen gösterin. Çünkü triko parçalar hem gündüz hem de gece şıklığınız için biçilmiş kaftandır. 

Triko Elbiseyle Gündüz Spor Şık, Akşam Elegan Olmak


Triko elbise kombinlerinizle gündüz sportif şıklığını keyfini sürerken, geceleri ise elegan stilinizle göz doldurabilirsiniz. 

Transparan detaylı triko elbise, babet ayakkabı ve küçük bir çanta ile sabahları sportif ve şık olabilirsiniz. Aynı elbiseyi gece topuklu ayakkabı ile kombinleyerek elegan duruşunuzla göz kamaştırabilirsiniz. 

Ofise giderken rahat ve spor şıklığın keyfini sürmek istediğiniz günlerde fırfırlı polo yaka triko elbisenizi sandaletlerinizle birlikte kombinleyebilirsiniz. Gece ise aynı elbisenize minik bir kemer ekleyerek, kısa topuklu ayakkabı ile şıklığınızı taçlandırabilirsiniz. 

Triko Büstiyer Gündüz ve Gece Nasıl Kombinlenir?

Yaz kış şıklığınızı ve iddialı tarzınızı yansıtan büstiyerleriniz gündüz ceket ve gömleklerle mükemmel uyum sağlar. Gece ise triko hırka ya da keten gömlek ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Vücudunuzu şıklıkla sarmalayan triko büstiyerlerinizi günlük hayatta şort ve eteklerinizle özgürce kullanabilirsiniz. Gece ise üzerinize alacağınız triko hırka ile şıklığınızdan ödün vermeden serin havalardan korunabilirsiniz. 

Gündüzleri ofis şıklığınızı taçlandıran triko camel büstiyerinizi, camel cigarette pantolon ve kemik ceket ile kombin yapabilirsiniz. Gece ise camel triko büstiyerinizi, kemik şort ve keten gömlek ile kombin yaparak iddialı bir yaz gecesi kombini oluşturabilirsiniz. 

Triko Elbise ve Triko Hırka Vazgeçilmez İkili

Tüm kombinlerin tamamlayıcı ve kurtarıcı parçası triko hırkalardır. Triko hırkanızla kombinizin şıklığını taçlandırmayı ihmal etmeyin. Tek parçayla zahmetsiz şıklık için gardıropların vazgeçilmezi triko elbiselerin, triko hırkalarla inkar edilemez bir uyumu vardır. 

Triko hırka ve triko elbiselerinizi birlikte kombinleyerek özgür tarzınızı şıklıkla buluşturun. Püsküllü detaylı fermuarlı hırka ile püskül detaylı triko elbisenizi birlikte giyerek, özgür ve şık bir takım elde edebilirsiniz. 

İçinde kendinizi sportif ve şık hissedeceğiniz v yakalı triko elbisenizle ofise giderken üzerinize fermuarlı cep detaylı triko hırkanızı giyebilirsiniz. Akşam v yakalı triko elbisenizin üzerine püskül detaylı fermuarlı triko hırkanızı giyerek modunuzu değiştirebilirsiniz.  

Kısa kare yaka triko elbisenizin üzerine polo yaka maksi hırkanızı giyerek günlük hayatta hem şıklığınız hem de özgür stilinizle gözleri üzerinize çekebilirsiniz. 

BENZER BLOG PAYLAŞIMLARI
Triko ve Kazak Arasındaki Fark Nedir?
Triko ve kazak sıklıkla birbiriyle karıştırılan iki farklı tanımdır. Triko bir kumaştır, kazak ise bir giysi türüdür. ‘Triko kazak’ diye bir giysi türü olduğu için triko ve kazak tanımları birbiriyle sıkça karışır. Hatta en konforlu kazaklar trikolardan üretildiği için, triko dendiği zaman akıllarda kazağın canlanması normaldir. Lakin triko sadece kazaktan ibaret değildir. Triko kumaştan aklınıza gelebilecek her giysinin en konforlu ve en şık hali üretilebilir. 
Siyah Elbiselerinizi Nasıl Daha Şık Hale Getirebilirsiniz?
Asaleti ve zarafetiyle siyah her alanda olduğu gibi giyimde de sıklıkla tercih edilen bir renktir. Kadın giyiminde özellikle elbiselerde sıkça kullanılan siyah, asil duruşuyla her kadının gardırobunda yer bulur. Peki, siyah elbiseler nasıl kombinlenir?  Siyah elbise, çoğu kadının ne giyeceğini bilmediği anlarda kurtarıcısı olurken özel gün ve davetlerde ise iddialı şıklığın anahtarı oluverir. Siyah elbiseler kadınlar için büyülü bir parçadır çünkü siyah elbiseler doğru kombinlerlerle her duruma ve her stile uygun hale gelir. 
Trençkot Temizliği
Bahar aylarının en özel parçalarından olan trençkotlar bakımı özen gerektiren parçalardan biri. Toprak tonlarında, soft ve açık renklerin hakim olduğu trençkot modası renk renk trençkotlarla bambaşka anlamlar kazanmaya da başladı. Birbirinden farklı tarzlarda, çarpıcı trençkot modellerini sokak modasına uygun şekilde kombinleyebilirsiniz. Trençkotlar her ne kadar şık ve zarif duruşlarıyla göz kamaştırsa da bu zarafeti korumak oldukça özen gerektirmektedir. Daha çok açık renklerin hakim olduğu bu parçaların temizlikleri zaman zaman zorlayıcı bir konu halini alabilir. Serin yaz akşamlarında ya da havaların her an değişim gösterebileceği bahar aylarında şıklığınızı ve konforunuzu daima ön planda tutmanıza yardımcı olan bu parçaları daha detaylı inceleyelim.
Maskulen Giyim Tarzı Nedir? Nasıl Kombinlenir?
Maskülen giyim tarzı, içinizdeki erkeksi yanı kıyafetlerinizle yansıtmanızdır. Maskülen giyim tarzı erkek kıyafetlerinin, kadın giyimine uyarlanması ile oluşur. Giyiminizle erkeksi bir duruş sergileyeceğiniz maskülen stilde, feminen yanınız ise geri planda kalır.  Özellikle kadınların iş dünyasında yer almasıyla maskülen giyim tarzı giderek yaygınlaşmıştır. Erkek egemen iş dünyasında havada uçuşan ceketler, kravatlar ve keskin çizgilere sahip pantolon ve ayakkabılar artık kadın giyimininde vazgeçilmezleri arasına girdi. Güçlü, idealist, kendi ayakları üzerinde duran kadın imajını pekiştiren ve destekleyen maskülen stil, günlük giyimde de kendine yer bulmaya başladı. Peki, size özel maskülen giyim tarzınızı nasıl oluşturacaksınız? 
Gündüzden Geceye Şıklığınızı Taşıyacak Triko Parçalar
Sizi gündüzden geceye her durumda kurtaracak triko parçaları birlikte incelemeye var mısınız? Hayat dinamiktir, her an sizlere sürprizler sunabilir. Dolabınız gün içerisinde yaşayacağınız sürprizlere hazır mı? Gardırobunuzu incelediniz mi? Gündüz evden işe giderken giydiğiniz kombininiz ile gece katılabileceğiniz davete devam edebiliyor musunuz? Eğer gardırobunuzda triko parçalar varsa, bu sorunun cevabı sizler için ‘evet’ olur.  Triko parçalar girdikleri kombinleri şıklaştıran özel parçalardır. Hatta tek başına zahmet şıklığın anahtarıdır da diyebiliriz. 
Enerjinin Rengi Turuncu ile Stilinize Renk Katın!
Renk, bir kıyafetin makyajıdır. Herhangi bir parçanın güzelliği tercih edilen birbirinden farklı renkler ile bambaşka anlamlar kazanır. Sarı rengin yarattığı enerji ile toz pembenin romantik havası birbirinden farklı şıklıkları ortaya çıkartabilir. Renk tercihlerinizde hem o parçayı kullanabileceğiniz alanlar hem de ruh haliniz oldukça etkilidir. Resmi bir çalışma ortamına sahip olanlar ile rahat bir çalışma ortamına sahip olanların renk tercihleri birbirinden oldukça büyük farklılıklar gösterir. Bu farklılıklar günlük hayatta tercih edilen kıyafetleri ve renkleri de fazlasıyla etkilemektedir. Ancak yaz mevsimi bu tercihlerde köklü değişikliklere yön verebilir. Yaz mevsimi yüksek enerjili havası, tatili ve neşeyi anımsatması yönüyle kıyafet tercihlerinde hem daha konforlu hem de daha renkli parçaların seçilmesine etki edebilir. Bu yaz, neşeyi ve eğlenceyi stiline yansıtanların yazı olacak. 
Yaz Aylarında Triko Nasıl Giyilir: En Rahat 5 Kombin
riko mevsimsizdir. Triko, yünün özel örgü makinelerinde işlenmesi ile oluşan bir kumaştır. İçeriğindeki yün sayesinde ısı konforu sağlan kumaş, aralıklı örgüsü ile yaz aylarında sizleri serin tutar. Örgü yapısı ile doğal ve zahmetsiz şıklık sağlayan triko parçalarınızı dört mevsim rahatça kullanabilirsiniz. Her mevsim şık, kaliteli ve stil sahibi kombinler için trikoyu tercih edin. 
Kombinlerin Vazgeçilmezi Gömlek Modelleri
Gömlek, kadın giyiminde vazgeçilmez bir parçadır. Çünkü bir gömlekle onlarca farklı kombine imza atabilirsiniz. Ayrıca her duruma uygun gömlek bulabilirsiniz. Gömlek, girdiği tüm kombinlere şık ve elegan bir görüntü ekler. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.